4 ahit evvel evlenen Fatma, denizde boğuldu

KOCAELİ’üstelik, 4 dönem evvel evlenen Fatma (21)-Enes Taşdemir (23) denizde dalgalara kapıldı. Taşdemir çiftini kurtarmak talip damadın eniştesi Mithat Acara (44) birlikte dalgalara kapıldı. Denizden çıkarılan 3 kişiden Mithat Acara olay durumunda, Fatma Taşdemir ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Sakarya’de sabık ahzüita haset evlenen Fatma ile Enes Taşdemir ve Enes Taşdemir’in ablası ile eniştesi Mithat Enerjik, geçmiş, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde Babalı sahiline geldi. Fatma Taşdemir, girdiği denizde dalgalara kapıldı. Eşini kurtarmaya çalışan Enes Taşdemir de dalgalara kapıldı. Peşi Sıra Mithat Acar da Taşdemir çiftini çevirmek için denize girip dalgalara kapıldı.

Sahildeki sörf okulu öğrencileri, 3 kişiyi görüp denize girdi. Sahile çıkarılan Taşdemir çifti ve Mithat Enerjik’a, ihbar üzerine bölgeye mevrut keyif ekipleri, evvel müdahalede bulundu. Parçalanmamış müdahalelere rağmen Acara kurtarılamazken, hayati tehlikesi olan Fatma Taşdemir İzmit Seka Büyüklük Hastanesi’ne, dirimsel tehlikesi namevcut Enes Taşdemir ise Kandıra Şevket Hastanesi’ne kaldırıldı. Fatma Taşdemir da yapılan müdahalelere rağmen bugün öğle saatlerinde yaşamını yitirdi. Mithat Çevik’ın cenazesi, toprağa vurmak amacıyla Muş’un Malazgirt ilçesine götürüldü. Fatma Taşdemir’in ise Trabzon’bile toprağa verileceği öğrenildi.

Share: