Adlı model Sair Ulusoy’un babasının cenaze töreni Ankara’da düzenlendi

Manken Sair Ulusoy’un babası Zahmetli Miralay Haydar Ulusoy’a, esbak saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Gündüz Bulvarı’nda araç çarptı. Elif N. yönetimindeki cip, Milli Defans Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına teslim etmek talip Mütekait Miralay Haydar Ulusoy’a çarparak hayatının kaybetmesine sebep oldu.
Tekaüt Albay Haydar Ulusoy üzere zaman düzenlenen cenaze töreni ise Çankaya Domuzuna Melik Abdal Kültür Sarayı ve Cemevinde gerçekleştirildi. Düzenlenen törene Haydar Ulusoy’un eşi Ödül Ulusoy, kızları Nilay Ulusoy ve Başka Ulusoy katıldı.

“DAMARIMDA, HÜCREMDE GİTTİĞİNE İNANMIYORUM”

Cenaze töreninde mütekellim Özge Ulusoy, babasının çokça ferah aynı herif olduğunu dile getirerek, “Babamı hepiniz çokça iyi tanıyorsunuz. Bu dünyada faal tıpkı melekti. Bir Nice insana ekmek verdi, hareket verdi, korudu, kolladı. Tıpkı insandan da lanet almadığına çok eminim. Anneme çok iyi ayrımsız eş bize haddinden fazla bereketli tıpkı ağababa oldu. Bütün burada onu ne büyüklüğünde çokça seviyor görüyorum. Herkesin için neler düşündüğünü dahi biliyorum. Okuyorum, on paralık tanımayan insanlar bana ulaştılar; babamın hangi kadar iyi bir eş olduğundan bahsediyorlar. Şükürler olsun böyle tıpkısı insanın evladıyım. Damarımda, hücremde rastgele şeyimde bırakıp gittiğine inanmıyorum, benim içimde yaşayacak ve gidilecek fena hâlde aynı vadi varsa bunu bildirme haddinden fazla hak fail babam. O yüzden vakit kaybetmeden dualarınızı istiyorum. Huzurla dinlenme etsin” dedi.

Share: