Adlı Oyuncudan Aşk İtirafı Geldi!

“Adsız Sansız Gizli” dizisinde başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Bağımsız Zerrin, amor yaşamaya başladı.

Gözlerden uzak aşk dinç ikili, serencam yerine Belgrad’da tatil yaptı.

tv100’de kayran düz habere bakarak; Adlı oyuncu Sinem Ünsal, esbak aktarılma “Cenazemize Balkı Geldiniz” filminin okuma provalarında ilgiyle açıklamalarda bulundu.

“MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Gizli Saklı dizisindeki partneri Halit Mutlak Zerrin ile aşk yaşadığını itiraf etti. Ünsal, Halit Bağımsız Milletvekili Zerrin ile ilgilendiren “Mutluyuz. Gelişigüzel Belgrad’a gittik. Rastgele molekül haddinden fazla güzelce gidiyor.” şeklinde konuştu.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Türkü kökenli bire bir cet ile Çerkes kökenli tıpkısı annenin ikinci çocuğu adına doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mukayeseli Literatür bölümünden çıkışlı olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

2017 yılında yayımlanan Akşam Yıldızı adlı dizide Tarih karakterini, Siyah Beyaz Amor adlı dizide ise Gülsüm Arslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları beyninde yayımlanan Kızım adlı dizide Ilişik Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Küşat ünlü seyir oyununda Letafet karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Tansık Hekim dizisinde Hekim Baylan Gülengül karakterine hayat vermiştir.

HALİT HÜR SARI KİMDİR?

Halit Bağımsız Milletvekili Solgun, fotomodel ve sıra oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg. 4 Ilk Teşrin 1993, İstanbul tevellütlü. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu. Craft Atölye’sinde köpoğluluk eğitimini tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan ile Esas ve İleri Oyunculuk Craft Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı.

Halit Bağımsız Milletvekili Solgun, evvel oyunbazlık tecrübesi kendisine oynadığı Basübadelmevt: Ertuğrul dizisindeki Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu Süleyman rolü ile tanındı. Basübadelmevt Ertuğrul dizisindeki performansıyla büyük zevk toplayan oyuncumuz henüz sonradan Kırmızı Dide, Sabık Yaz, Şampiyon, Hakan Kolcu kabil başarılı projelerde meydan almıştır. Halit Hür Zerrin özellikle Kardeşlerim dizisindeki performansıyla daha çok tanınır ağıl gelmiştir. Yeni projelerde düzlük almayı sürdürmektedir.

Share: