Akıbet Dakika | Araba ile minibüs çarpıştı, 3 gönül yaralandı: Kaza hatırat kamerada

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde makine ile servis minibüsünün çarpıştığı kazada 3 can yaralandı. Kaymakamlık andaç düzenlilik kamerasına yansıdı.

Kaza, Uzunkum Mahallesi Sakarya Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, S.Ç. idaresindeki 54 SC 244 plakalı Audi bellik otomobil ile M.A. idaresindeki 54 S 0944 plakalı servis minibüsü çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile otomobile bulunan E.Y. ve B.Y. ile servis minibüsü sürücüsü M.A. yaralandı. Kazanın malumat verilmesi üstüne bölgeye esenlik ve polis ekipleri irsal edildi. Bölgeye ulaşan keyif ekiplerince önceki müdahaleleri yapılan yaralılar Sapanca Ululuk Hastanesine kaldırıldı. Yaralı E.Y. buradaki müdahalesinden sonradan Sakarya Toyotasa Ivedi Müzaheret Hastanesi’ne sevk edildi. Polis ekipleri ilçe ile ilgili inceleme başlattı.

Öte yandan, ilçe andaç ise güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde; cadde üstünde ahit yazmak üzere yavaşlayan ve aynı müddet yolda bekledikten sonradan çevrim üzere tatbikat özne servis minibüsüne, otomobilin çarptığı anlar düzlük aldı. – SAKARYA

Share: