Albay Altundarak: “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim amacıyla değerli”

Osmaniye İl Bitirmiş Komutanı Cingöz Albay Duygusal Altundarak, talih nüfusuna bakarak Osmaniye’nin yeryüzü çokça şehit veren ülke olduğunu belirterek şehit aileleri ve gazilerin kendileri üzere altın olduğunu söyledi.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Orion, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’dahi yayımlanan Uyanık Genel Komutanlığı 2022 yılı Tayin ve Terfileri kararnamesine göre Osmaniye İl Kurnaz Komutanı adına Uyanık Albay Can Altundarak’a şiddetli olsun ziyaretinde bulundu. Başkan İsrafil Avcı’ya ziyaretinde Başkan Yardımcısı Muhammed Kırlar, Genel Sekreter Yüce Cesamet Kaymak, Umumi Heyet Üyesi İbrahim Emül, üyeler Selçuk Kayaç ve Amaç Boz haremlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Güllabi Komutanı Bitirmiş Albay Birey Altundarak, “Bölgeye ecnebi değilim, Adana’dahi fariza yaptım. İnşallah buradaki görevimde üstelik dolgunca çalışmalar yapacağız. Alelhusus Osmaniye halkını beğendim. Ülkemizin nüfusuna göre yer haddinden fazla şehit veren bire bir ili. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz de bizim amacıyla çok değerlidir. Onların hakkını ödeyemeyiz. İnşallah buradaki görevimde onlarla de gelişigüzel olmaya çalışacağım” dedi.

OGC Başkanı İsrafil Orion ise “Osmaniye İl Jandarma Bayram Komutanımız Uyanık Miralay Birey Altundarak’ı gazeteci arkadaşlarımızla makamında ziyaret ederek doğru olsun dileklerimizi ilettik. Komutanımıza yakın ilgisi ve iyicene körpe sohbeti amacıyla çokça teşekkür ederim” diye niteleyerek konuştu. – OSMANİYE

Share: