Ardahan bilim… İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Polat, darbedildi

İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Ölçüsüz Polat, diyalize girdiği gördüğü hastaneden çıkarken 3 kişinin çifte ve yumruklu saldırısına uğradı. Belli Belirsiz yaralanan Polat, “Saldırının siyasal olduğunu düşünüyorum” dedi.

Olay, 10 Eylül’de Ardahan Devlet Hastanesi bahçesinde yaşandı. Başkan Begayet Polat, hastanede diyaliz tedavisini aldıktan sonraları aracına bineceği tam kimliği belgisiz 3 kişinin saldırısına uğradı. Çifte ve yumruklu saldırıda Çelik, hafif yaralandı. Kendisine saldıranların hastanenin asayiş kameraları vasıtasıyla tespit edildiğini ve şüphelilerin Ardahanlı olmadığını tamlayan Polat şunları söyledi:

“Hastaneden diyalizden çıkarken henüz önceki on paralık görmediğim ve tanımadığım 3 sevimli eliyle saldırıya uğradım. Benim kimse ile zatî tıpkısı hesabım, kimseyle değme kavgam, takanak verecek davam namevcut. Bu saldırının politik olduğunu düşünüyorum. Er ya birlikte geç bu alçakça saldırıyı yapanlarla elbetteki yüz yüze geleceğiz. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor, inşallah genişlik güdük zamanda failler yakalanacak ve tığ birlikte kendilerini tanımış olacağız.”

Saldırganların yakalanması amacıyla polis güçleri çalışmasını sürdürüyor.

Share: