Atiye Yağan Yağmura Karşın Sahneden İnmedi

Firez Bakanlığı ve Deneyimsizlik İl Spor Müdürlüğü yoluyla Afyonkarahisar’dahi planlı Teknofest Türkiye etkinlikleri kapsamında Cahillik Oyunları Festivali’nde Türk popüler müziğinin canlı ve renkli isimlerinden Atiye, tayf aldı.

Rum Motor ve Natür Sporları Derneği eliyle Afyonkarahisar valiliği ve belediyesinin katkılarıyla ücretsiz katılımla gerçekleştirilen konsere 20 bin yaşama katıldı. Saatler öncesinden alanda yerini almaya başlayan Atiye hayranları her şarkıya dev tıpkı koro halinde haremlik ettiler.

İki dansçısı ve orkestrasıyla sahnede yaşayan tıpkısı başarım sergileyen Atiye, konserin evvel dakikalarında yağmaya başlayan ve dakikalar ortamında hızlanan yağmura rağmen konserine hiç açıklık vermeden iki saat süresince sahnede art arda yer sevilen şarkılarını seslendirdi. Atiye’yi dinlemeye mevrut binlerce seveni üstelik yağan yağmura aldırış etmeden dinleti alanını metrukiyet etmeden serencam anına kadar eğlendiler.

Son hiti Dalgana Bak ile coşkulu ayrımsız şekilde konser açılışını fail Atiye, ‘Salla’, ‘Budur’,’Ya Habibi’, ‘Mazallah’, ‘Soygun Var’ kabilinden serbest kitlelere vasıl şarkılarını, dansçılarının birlikte zevcelik etmesi ile fon üzerinde balaban benzeri enstrüman ziyafeti gerçekleştirdi.

Share: