Aycan, değişim üzere sahada

Düzce Tecim Borsası seçimlerine mahdut günler kala Başkan adayı iş insanı Emre Aycan intihap çalışmalarını çabukluk kesmeden sürdürüyor.

Ticaret Borsası’nda değiş zamanı vizyonuyla yola sâdır başbuğ adayı Aycan, Düzce, Bolu, Zonguldak ve Bartın illerindeki üyelere ziyaretlerini sürdürüyor. Örgen ziyaretlerinde bağ ve destek gören Aycan, “Düzce Ticaret Borsası’nda 24 yıldır bire bir idare var. Üyelerimizin ve kamuoyunun borsamızın faaliyetlerinden haberi yok. Borsamızda değişimin zamanı gelmiştir. Borsamızı daha şeffaf ve üyelerin beklentilerine makul şekilde idare etmek amacıyla kadro arkadaşlarımızla yola çıktık. Borsa üyelerimizin birlikte değişimi istediğini görüyor, anlıyoruz” dedi.

Ticaret Borsası’nın elan çalışkan yönetilmesi gerektiğini vurgulayan Aycan, alelhusus zirai faaliyetlerdeki verimlilikle ilgilendiren projeler üretilmesi üzere çalışacaklarını söyledi.

Emre Aycan, “Üyelerimizi işyerlerinde ziyaret ederek, çaylarını içiyor, desteklerini istiyoruz. Ziyaretlerimizde gördüğümüz ilgiden memnunuz. Üyelerimizin desteği bize maneviyat motivasyonu ve alçak veriyor” ifadelerini kullandı. – DÜZCE

Share: