Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu ilçede karı ziyaretlerini sürdürüyor

Bağlar Belediyesi Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar, Körhat ve Yeniköy mahallelerinde vatandaşları ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklama göre, Beyoğlu kendisini davet eden vatandaşların talebi üstüne musahabe ettiği birçok evde vatandaşlarla görüştü.

41 aydır sahada olduklarını dile getiren Beyoğlu, henüz önce yüreksiz bire bir şekilperest sergileyen vatandaşların bugünlerde taleplerini çokça şen aynı şekilde dile getirebildiğini belirtti.

Gittikleri her yerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selam ve muhabbetlerini vatandaşlara ilettiğini, bunun memnuiyetle karşılandığını ifade ederek, şunları kaydetti:

“şehremini temas çağ sokaklarda olacak, evlere gidecek, insanları kendi ayağına getirmeyecek, kendisi ayaklarına giderek, sevgili dinleyerek anlık analizör üretilmesini sağlayacak. İnsanlar bunu beklemiyorlardı. Bu yüzden tıpkısı çekingenlik ve emniyetsizlik vardı. Zira daha ilk hakeza bire bir resim yaşamamışlardı. Bizim bu konudaki azimli duruşumuzu ve samimiyetimizi görünce bakış açıları değişti. Henüz evvel kapısını kapatan insanlar şimdilerde hem kapısını hem gönlünü açıyor. Değme devir yüzlerce insandan çağırma geliyor. Bu yüzden hafta arası yetmiyor, hafta sonu de ziyaretler yapıyoruz. Aldığımız seçkin dua bizim için dünyaya değer.”

Share: