Balkona küşade sâdır bile var, kemiksiz havuza girende! İşte magazinin bomba olayları

Yıllar geçse dahi gâh magazin olayları unutulmuyor. İşte o dönemin gündemine bomba kabil sakıt olaylar.

Yıl 1996’yı gösteriyor. Sibel Duygusal yaz tatilinin keyfini çıkartırken bikinisi idam etmek amacıyla çıktığı balkonda öyle tıpkı yakalanmıştı ki. O dönemin yeryüzü bomba olayıydı zahir. Aynı muhabirin sırf ünlü şarkıcının fotoğraflarını kullanmak için bir otelden ayırtma yaptırmıştı. Sibel Fert o muhabirin çırılçıplak şekilde kadrajına girmekten kurtulamamıştı. O anları yıllar sonraları anlatan muhabiri görüngü sonrası yaşadığı sıkıntılardan âlem işkembe kanaması geçirmiş.

Deste Akalın “Benzeri karıyı elan döveceğim, ayrımsız adaşımı gümüşgöz döveceğim” diye açıklama yaptı. Akalın’ın bahsettiği kişitabii kim Demet Şener. 1999 sonlarında yaşanan bu olay, İbrahim Kutluay ve Bağ Şener’in adının birlikte anılmasıyla başladı.

Rüya Afşar, hususi mülkünün havuzunda münhal şekilde spor yaparken bire bir paparazzi onu kategorik yerine görüntülemişti. 2006 yılında yaşanan bu olayın danışıklı dövüş olduğu söylendi.

Görüntü Avşar

Şarkıcı Veladet, 18 yaşından yoz ayrımsız kızla seksüel ilişkiye girmek suçundan cezaevine girdi. Fenomen rastgele iki taraf üstelik 16 yaşındayken gerçekleşmiş. Doğuş’un ifadesi, alay malay olduğu kız arkadaşının bile zat isteği olduğu yönündeydi. Fakat gine de seçim ona 11 maaş mahpushane cezası verdi.

Tekevvün
Share: