Baştan Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: “Kılıçdaroğlu, 8 saat esrarlı tıpkı şekilde ortadan kayboldu”

Partisinin İl Başkanlığı kongresi için Bingöl’e mevrut Yeniden Zenginlik Partisi Umumi Başkanı Dr. Fatih Erbakan, CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, “Kılıçdaroğlu, masanın yer balaban ortağı ama bu hafta kaçar gibi Amerika’ya koştu gitti. Amerika gezisinde 8 saat ortadan kayboldu, matbuat mensuplarını atlattı, siper ordusunu atlattı, 8 saat esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu” dedi.

Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanlığı 2. Niteliksiz Kongresi yapıldı. Bingöl Belediyesi konferans salonunda yapılan ve çok sayıda partilinin da paydaşlık sağladığı kongrede mütekellim Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu anif sözlerle eleştirdi.

“Uçak biletini üstelik o görüşmeleri ayırmak üzere yaktı”

Kılıçdaroğlu’nun ABD gezisini eleştiren Erbakan, “Kılıçdaroğlu, masanın yer iri ortağı ama bu hafta kaçar üzere Amerika’ya koştu gitti. Amerika gezisinde 8 saat ortadan kayboldu basın mensuplarını atlattı, koruma ordusunu atlattı, 8 saat esrarlı aynı şekilde ortadan kayboldu. Tayyare biletini de o görüşmeleri tahsis etmek amacıyla yaktı. Uçak biletini sebep yaktınız, yolunuzun üzerinde kimler vardı, kimlere gittiniz kimlerle görüştünüz, hangi için ne maksatla görüştünüz. Sebep bu görüşmeleri meçhul tutmak mecburiyetinde hissettin. Neden kamuoyundan sakladın? Malum bir meydanlık biliyorsunuz CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı da belediye reisi tamam olamaz çift koşa Londra’daki Chatham House’a gitti. Orada ödül aldı müracaat yaptı. Chatham House dünyada siyonizmin yer majör unsurlarından ve yer eke kuruluşlarından ayrımsız tanesi. Ardı Sıra İstanbul karlar altında kalırken ve yurttaş eziyet çekerken İngiltere büyükelçisiyle balık yerken yakalandı. Demin de Kılıçdaroğlu gizli gizli 8 saat gizemli tıpkı şekilde Amerika’birlikte ortadan kayboldu. Münasebet muamma hafi amal yapıyorsunuz. Nedir bu aziz bire bir milletten sakladığınız? Biz Milli Görüşüz, tığ yolu Amerika’dan geçmeden iktidar ergin bir hareketiz elhamdülillah” diye konuştu. – BİNGÖL

Share: