Baştan Zenginlik Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: “Kılıçdaroğlu, 8 saat esrarlı benzeri şekilde ortadan kayboldu”

Baştan Refah Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan: “Kılıçdaroğlu, 8 saat esrarlı tıpkısı şekilde ortadan kayboldu”

BİNGÖL – Partisinin İl Başkanlığı kongresi için Bingöl’e mevrut Yeniden Bol Bolamat Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, “Kılıçdaroğlu, masanın sunma şişman ortağı ama bu hafta kaçar gibi Amerika’ya koştu gitti. Amerika gezisinde 8 saat ortadan kayboldu, matbuat mensuplarını atlattı, dulda ordusunu atlattı, 8 saat gizemli bire bir şekilde ortadan kayboldu” dedi.

Baştan Bol Bolamat Partisi Bingöl İl Başkanlığı 2. Mahdut Kongresi yapıldı. Bingöl Belediyesi konferans salonunda yapılan ve haddinden fazla sayıda partilinin dahi katılım sağladığı kongrede mütekellim Umumi Komutan Dr. Fatih Erbakan, CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nu anif sözlerle eleştirdi.

“Tayyare biletini de o görüşmeleri fora etmek amacıyla yaktı”

Kılıçdaroğlu’nun KUL gezisini eleştiren Erbakan, “Kılıçdaroğlu, masanın arz iri ortağı ama bu hafta kaçar üzere Amerika’ya koştu gitti. Amerika gezisinde 8 saat ortadan kayboldu basın mensuplarını atlattı, koruma ordusunu atlattı, 8 saat gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Uçak biletini birlikte o görüşmeleri yazmak üzere yaktı. Uçak biletini bozukluk yaktınız, yolunuzun üzerinde kimler vardı, kimlere gittiniz kimlerle görüştünüz, ne için ne maksatla görüştünüz. Bozukluk bu görüşmeleri bilinmedik sancımak mecburiyetinde hissettin. Hastalık kamuoyundan sakladın? Malum ayrımsız mesafe biliyorsunuz CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı dahi belediye reisi olur gayrimümkün çift koşa Londra’daki Chatham House’a gitti. Orada dürü aldı meşveret yaptı. Chatham House dünyada siyonizmin en heybetli unsurlarından ve sunma şanlı kuruluşlarından ayrımsız tanesi. Ardı Sıra İstanbul karlar altında kalırken ve vatandaş eziyet çekerken İngiltere büyükelçisiyle balık yerken yakalandı. Deminden bile Kılıçdaroğlu muamma hafi 8 saat gizemli tıpkısı şekilde Amerika’üstelik ortadan kayboldu. Ne bilinmedik hafi amal yapıyorsunuz. Nedir bu eren benzeri milletten sakladığınız? Biz Milli Görüşüz, tığ yolu Amerika’dan geçmeden iktidar olmuş bir hareketiz elhamdülillah” diye konuştu.

(RB-YRT-SO-Y)

Share: