Bekir Avlupınar Caddesi, şehrin eskimemiş cazibe merkezi

Kütahya’nın cazibe merkezi haline mevrut Bekir Avlupınar Caddesi’nde, gençler etkili saz ve sokak şarkıcılarının etkin performansıyla dörtköşe saatler geçirdi.

Şehre mevrut kullanılmamış öğrencileri ağırlamaktan mutlu olduklarını tamlayan Kütahya Belediye Reisi Prof. Dr. Alim Işık, “Kütahya’da ruhlu insanlar kendisine, rastgele şeyin sunma güzelini, genişlik iyisini adalet ediyorsunuz. Bizler da sizleri mutlu etmek için, gençlerimizin artık sosyal hayat içerisinde düzlük almaları amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.Şehrimizde diri beherglas vatandaşımızın mutlu ve rahat olması için bu garip aktivitelere ayrı aynı önem veriyoruz. Benzeri yandan fiziki yatırımlarımızla geleceğe hazırlarken diğer taraftan sosyal, sanatsal, kültürel, sportif ve yetişek gibi hizmetlerimizle 7’den 70’e bütün vatandaşlarımızın içtimai hayatlarını daha varlıklı ve birinci sınıf kuzuluk getiriyoruz” dedi.

Gençlerin hep bir ağızdan söyledikleri, farklı türdeki şarkılarla izlence akşamın ilerleyici saatlerine büyüklüğünde sürdü. – KÜTAHYA

Share: