Bergüzar törenine Yıldız Bilimci Aygül Işıklı ile katılan Ender Saraç, eşinin anif sözleri sonrası

2013 yılında Benan Saraç ile nikah masasına oturan Ender Saraç, esbak akşam planlı Pantene Altın Kelebek Bağış Töreni’hangi eşi yerine Astrolog Aygül Işıklı ile katıldı. Aynı törende olan ve eşinden ayrı takılan Benan Saraç ise eşi ve Görgülü’ın fotoğraflarını paylaşarak başkaldırı etti. Eşinin paylaşımlarının gündem olmasının peşi sıra Ender Saraç üstelik sessizliğini bozdu.

ENDER SARAÇ’TAN YASAK AMOR İDDİASINA CEVAP

Aygül Vazıh ile hakkında sâdır haram aşk iddiasını kesin tıpkısı dille yalanlayan Ender Saraç, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Aygül Entelektüel hanımefendi benim kız kardeşimdir gibidir ve 4 yıldır bu arada betik-andaç yazdığım kişidir. Evlidir, (eşini de tanırım, hatırlı tıpkısı kişidir) ve 1 çocuğu vardır. Kendisiyle o periyot Tüyap Kitap Fuarı’nda bu arada imza gününü bitirdikten sonraları gine yıpranmamış kitap ve mülakat amacıyla kapıda buluştuk ve tezce röportaj verip törene dahi kalmadan ayrı çıktı.”

“HADDINDEN FAZLA HANIMEFENDİ VE İLKELİ BİRİDİR”

Zaten ego herkese sabahleyin, öğle programımı ve akşam Altın Kelebek’e uğrayacağımı saatler önceki car etmiştim, biliniyordu. Dolayısıyla ağırbaşlı tıpkısı kusurlu fehim bahis konusu. Aygül Entelektüel tanıdığım arz hanımefendi ve ilkeli insanlardan biridir.”

EŞİ VE AYGÜL AYDIN’IN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIP İSYAN ETTİ

Sosyal medya hesabından eşi Ender Saraç ve Aygül Okumuş’ın ihsan törenindeki fotoğraflarını paylaşan Benan Saraç, şu ifadeleri kullandı: “Beni yine boydak bırakıp, şu kadını davetten derun sokarken, benim amacıyla ‘Boşver Şizofren’ dedi. Bittabi yani? Pardon! Ender kendine gel yavrum! Sanırım kadın seninle ilişik gerçekleri bilmiyor. Ben yolumda sessiz yürümüyorum. Kimseye da açgözlülük etmiyorum. S… gidin demin! Hesap Pusulası edileni yapmıyorum.”

“INSAN OLMAYI, KONUŞMAMAYI ÖĞRENECEKSİN”

“Ancak sen kayirici olmayı, konuşmamayı öğreneceksin. Gel bakalım meydandayım. Bu büyüklüğünde insanın karşısında çekiniyor muyum bakalım! Eşim beni gene yalnız bırakırken, apayrı ayrımsız kadınla hatır methal yaptı. Bir Zaman düzenlenen, apiko püslü… Kimmiş bu bağan segment ajanda! Bilmem ne gazetesinde olduğu üzere süfli menfaatler uğruna peşine takılmış!”

“DM’DEN TANIŞMIŞ, BENDEN GİZLEMİŞ…”

“Kadınla ben bir zamanlar tanışmış olmama karşın ve bende telefon numarası bile olmasına karşın benden istenmemiş ve birbirleriyle DM’den tanımış, benden gizlemiş insanlar… Çıkar, yarar… Ben diyorum ki eşime ‘Davete beraber gidiyoruz değil mi?’ Bana diyor, ‘işim var’! Bravo ayakta alkışlıyorum sizi! Hakkımda söylediğiniz şizofren laflarınızı duydum. Maskaralık… Sen çokça muvaffakiyetli yıldız falcısı olsan doğrusu bizi mebzul görür, yorumlardın… Yorumla şimdi bakalım beni! Benim büyüklüğünde ayvaz misin bakalım!”

Ender Saraç ve eşi
Share: