Bingöl haberi! Dinç horozlar, Tuzlaspor maçından 3 puan bekliyor

TFF Gelişim U19 Seçkin B Ligi 3. haftasında oynayacağı Tuzlaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Denizlispor U19 takımı, Tuzlaspor maçından 3 benek bekliyor.

Denizlispor, TFF Hareket U19 Seçkin B Ligi 3. haftasında oynayacağı Tuzlaspor maçının hazırlıklarını Beceri Sorumlu Gökhan Temel nezaretinde sürdürüyor. 15 Ilk Teşrin Cumartesi haset saat 12.00’dahi Akkonak Stadı’nda oynanacak karşılaşmaya canlı horozların tam kadro çıkması bekleniyor.

Geriden kalan iki haftayı ve üçüncü haftada oynanacak olan Tuzlaspor maçını değerlendiren Denizlispor U19 takımı futbolcusu Talha Muazzez Yara, iyi ve ahenktar aynı kadroya ehil olduklarına değinerek, “Tuzlaspor ile evimizde oynayacağız. Bu maç üzere hazırlıklarımızı tamamladık sayılır. Pik 3 periyot kaldı. Sabık hafta Pendikspor ile deplasmanda karşılaştık. Arzu etmediğimiz bir serencam oldu ama oyunumuz iyiydi. Sezona Adanaspor karşısında iyice aynı galibiyet ile başlamıştık. Mızıka namına önceliğimiz mebzul ayartmak. Oyunumuz bar üstüne müesses. Rakibi yoran ayrımsız oyun. İstediklerimizi yapınca rakibe baziçe oynatmayacağımızı düşünüyorum. Filhakika sahada çokça hayatiyetli bire bir takımımız var. Ne yaptığını bilici bereketli tıpkı u19 takımımız var” diye konuştu.

“Sahadan mebzul aynı sonuçla bırakmak istiyoruz”

Bakir sezonda üçüncü haftaya geldiklerine dikkat calip gailesiz horozların teknik sorumlusu Gökhan Ana birlikte, “İçeride tıpkısı galibiyetimiz dışarıda üstelik Pendikspor’a bire bir yenilgimiz oldu. Ama tabiatıyla ligin başında da söylediğim gibi sonuçta ast yapıların hedefi öncelikle oyuncu bakmak. Bizim birlikte amacımız A takıma evet aktör yerine yukarıya aktör ertelemek. Seçkin ahit söylediğimiz gibi topa ehil olan, oyunu oynayan, artık tümden ayağında mütezayit gündeş futbolun süresince olan oyunların devamında bol oyunlar oynayarak sonuca gitmek. Bizim üzere nüsha o kadar kocaman değil amma futbolda tümce yolmak amacıyla oynuyor” şeklinde konuştu.

“Takımda kusurlu namevcut parçalanmamış ekip çıkacağız”

Tuzlaspor ile oynanacak maçtan galibiyetle terk etmek istediklerini tamlayan Temel, “Bu hafta birlikte Tuzlaspor geliyor. Rakibimizi acı tatlı izliyoruz. İyi ayrımsız karşılaşma olacağını düşünüyorum. Rakibimiz birlikte oyun oynamaya etkin benzeri ekip olarak gördük. Onun üzere Cumartesi haset hem oyun anlamında hem üstelik sayı anlamında bereketli ayrımsız sonuçla sahadan kalkmak istiyoruz. Takımda şu anda yarım bulunmayan. Güzeşte hafta eksiğimiz vardı. A takıma revan oyuncularımız vardı ama bu hafta onlarda bizimle beraber olacaklar. Cumartesi haset eksiksiz kol sahada olacağız. İnşallah üstelik galip gelen yan tığ olacağız” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: