‘Bizim Kızlar’dan Mebus Yaşar Tüzün’e müzakere

Türkiye Uçan Top Federasyonu Kadınlar 2’nci Ligi’nde Bozüyük’ü olta edecek olan Bozüyük Belediyesi Yetişek ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı, Bilecik Mebus Yaşar Tüzün’ü ziyaret etti.

Saylav Yaşar Tüzün’ü Türkiye Balaban Budun Meclisi makamında ülfet eden uçan top takımı ve beceri heyet, mebus ile tıpkı süre görüşerek dostane etti. Bando antrenörleri Saylav Tüzün’e yaptıkları çalışmaları anlatarak bakir mevsim maçları üzere devam fail hazırlıklar hakkında de hikmet verdi. Hamam ve gönülden tıpkı ortamda gerçekleşen ziyarette, Tüzün’ün takıma verdiği destekler amacıyla birlikte teşekkürname edildi. Ziyarette konuşan Saylav Tüzün, “Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Eş Voleybol Takımını Meclis’te misafir etmenin mutluluğunu yaşadım. Kızlarımıza bu zaman ve spor hayatlarında faik başarılar diliyorum.” dedi.

Saylav Tüzün ile ajanda fotoğrafı çektiren topluluk, Türkiye Balaban Millet Meclisi’nde Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplanan TBMM Umumi Kurulu’na birlikte katılarak toplantıyı aynı süre izledi.

23 Ilk Teşrin 2022 Alışveriş haset başlayacak olan bakir mevsim öncesinde Ankara’dahi tedbir maçlarına bile çıkan Bozüyük Belediyesi Yetişek ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı, lige pir aynı temel boşaltmak üzere hazırlıklarını sürdürüyor. – BİLECİK

Share: