Bulanık Kaymakamı İlidi üzere veda programı düzenlendi

İçişleri Bakanlığı Ankara Hususiyet Müşavirliğine atanan Tütsülü Kaymakamı ve Uray Başbuğ Vekili Mehmet İldi için veda programı düzenlendi.

Öğretmenevinde planlı programda mütekellim İlidi, görev süresince ihtiyaç duyulan ve hal muntazır sorunları çözmek için çaba gider ettiğini söyledi.

Devlet görevinin yeryüzü acı yanının senelerce görev yapılan yerden hasrolunmak olduğunu dile getiren İlidi, “Bulanık’ta iyice dostluklar kurarak, insanımıza bakım ettik. Enerjimizi hep yararlı işler yarmak için harcadık. Tütsülü ilçesinin insanlarının sıcaklığını geldiğim günden beri hissettim. Çokça kızıl Tütsülü halkı, sizlerden ayrılacağım için haddinden fazla üzgünüm. Bulanık ilçesinde fariza yapmaktan kontekst onurlu ve gururluyum.” dedi.

Şehremaneti Başkanı Cengiz Altın bile İlidi’nin çap ve budun kaynaşmasının genişlik domuzuna örneğini sergilediği dile getirerek, “Sükûnet koltuklarına itibar haberdar etmek ancak halka ulaşmakla olur. 3 sene boyunca kapısını herkese küşade markajcı Sayın Kaymakamımız, insanca tavrı ve fedakar çalışmalarıyla Tütsülü’ta majör hizmetler yaptı. İnanıyorum kim kaymakamımız kullanılmamış fariza durumunda üstelik kalifiye çalışmalara imza atacaktır.” diye konuştu.

İlçe Itimat Müdürü Aytaç Tefek ise İlidi’nin ilçede adamakıllı hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek, kullanılmamış fariza durumunda sükse diledi.

Programa, hava amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve tatmin önderleri katıldı.

Share: