Çağla ile Eskimemiş Aynı Periyot” Kullanılmamış Sezonuyla Pazartesi Fox’ta Başlıyor

Çağla Şıkel’in sunumuyla ekrana gelecek programın yeni sezonunda; ilk kez görülen yahut eşsiz rastlanan hastalıklardan muzdarip şahıslar, alanında bilirkişi doktorlarla buluşacak ve etibba tecrübelerini paylaşacaklar. Benzeri zamanda sorunlarına çözüm arayan kişilerin ilginç hikayeleri izleyenleri bekliyor olacak.

Sanat ve beyaz perde dünyasının sevilen isimlerinin mihman olacağı “Çağla ile Eskimemiş Aynı Periyot”da maruf isimlerin hayatlarının bilinmeyenleri anlatılacak, sevinçli sohbetler hiç kem olmayacak.

MODA TÜYOLARI BU PROGRAMDA!

Adlı modacıların bile konuk olacağı programda, birbirinden derli toplu kombinler yapılacak, izleyenler “Günlük hayatta lacerem henüz derli toplu olunur? Nereye giderken hangi giyilmeli? Ne elvan hani renklerle daha eğlenceli evet?” kadar bir nice sorunun cevaplarını bulabilecekleri gibi, modaya dayalı oylumlu tüyolar edinebilecekler.

MUHTEŞEM DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Adlı Dekorasyon ve Et Kafalı Dönüşüm Uzmanı Ebru Ener seçkin hafta programa misafir olup, bağan bütçeyle izleyenlerin evlerine ayrıntı katacak uygulamalar yapacak, evlerinde sevmedikleri herhangi bir eşyayı kuşkusuz eskimemiş ve istedikleri ağıl getirebileceklerini kullanışlı bir şekilde gösterecek.

ENERJİ KIRCI SABAHLARDA KAVUŞMA ZAMANI!

HAFTA IÇI gelişigüzel dönme saat 10.45’te etkin yayınlanacak programda; modadan güzelliğe, sağlıktan sanata bir nice bahis FOX ekranlarında olacak. Programın muvaffakiyetli sunucusu Çağla Şıkel, düşkünlük edilen umum soruları uzman konuklarla cevaplayacak, izleyicilerin hayatını değiştirecek ipuçlarıyla evlere konuk olacak.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Yeni Bir Ahit”, bakir bölümleriyle 15 Ağustos Pazartesi saat 10.45 itibarıyla hafta arasi seçme bölüm deli dolu yayınla yeniden FOX’ta.

Share: