CEPTETEB Süper’den iki yeni tatil kampanyası

Dijital bankacılık hizmetlerini 2015 yılından bu yana CEPTETEB markası altında birleştiren ve dijital bankacılık alanında müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya odaklanan Türk Iktisat Bankası (TEB), CEPTETEB Süper ile iskontolu alışverişin kapılarını aralıyor. CEPTETEB Süper ile mobil bankacılık müşterileri amacıyla hususi indirimler sunan TEB, iki yıpranmamış kampanya başlattı. TEB’in Turna.com ile hayata geçirdiği kampanya kapsamında CEPTETEB Süper Tayyare Bileti kategorisinde Amsterdam, Berlin, Londra, Paris ve Roma uçak bileti harcamalarında sepet tutarında 200 TL tenzilat uygulanacak.

TEB, hareket ortağı Otelz.com ile CEPTETEB Süper kullanıcılarına özel başlattığı farklı kampanya kapsamında üstelik az içi otel rezervasyonlarında yüzdelik 10 tenzilat sağlıyor. Buna bakarak, sıkıntılı içi otel rezervasyonlarını online ödemeli namına CEPTETEB Süper’den yapanlar mecmu otel rezervasyonlarında bu indirimden yararlanabiliyor.

CEPTETEB’li tutmak çokça olağan

CEPTETEB Süper’in kolay ve tenzilatlı aksata deneyiminden feyizlenmek talip ve elan CEPTETEB müşterisi olmayanlar, oynak uygulama üzerinden görüntülü musahabe yaparak dakikalar içerisinde hesabını açabiliyor.

Eskimemiş CEPTETEB’lilere faizsiz taksitli akçe fırsatı

CEPTETEB Süper ile alışverişte hafif

Share: