CEPTETEB’den BinBin ile ulaşımı kolaylaştıracak teşrikimesai

Türk Iktisat Bankası (TEB), dijital bankacılık platformu CEPTETEB ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve avantajlar sağlayıcı kampanyalar sunmaya bitmeme ediyor. CEPTETEB, site içi ulaşımı kolaylaştırmak için mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik ulaşım sağlayan BinBin ile iş birliği kapsamında CEPTETEB müşterilerine yapacakları önceki sürüşte yüzdelik 20 iskonto fırsatı sunuyor. CEPTETEB müşterilerinin faydalanabileceği BinBin ile evvel sürüşte yüzdelik 20 kampanyası 30 Haziran 2022 tarihine kadar bitmeme edecek.

BinBin Kıpırdak Uygulaması’ndan alınacak nida koduyla ilk kez CEPTETEB’li olanlar ise CEPTETEB Banka Kartı ile yapacakları BinBin ödemelerinde seçme kamer 25 TL, şeş kamer boyunca toplamda 150 TL’ye vasıl nakit iade kazanacak. Kampanyaya iştirak üzere 30 Haziran 2022 tarihine kadar nida koduyla CEPTETEB’li oluşmak yeterli.

CEPTETEB’li girmek çok görgüsüz

CEPTETEB müşterisi olmayanlar kıvrak aplikasyon üzerinden görüntülü mülakat yaparak dakikalar içerisinde hesabını açabiliyor.

BinBin 14 şehirde bakım veriyor

Mikromobilite alanında sürdürülebilir ve kılgı muvasala sağlamayı hedefleyen BinBin, münhal hazırda İstanbul, Konya, Kayseri, Antalya, Samsun, Eskişehir, İzmir, Adana, Kocaeli, Diyarbakır, Bursa, Trabzon, Gaziantep ve Sakarya’birlikte kullanıcılara scooter hizmeti sunuyor. Türkiye genelinde 1,5 milyondan çok kullanıcısı olan BinBin, bodur mesafeli yolculuklarda çevreci, konuşu ve kılgı benzeri ulaşım alternatifi oluşturuyor. Çevreye duyarlı teknolojiler geliştiren BinBin, gelecek nesiller amacıyla duyarlılık ve hassasiyet ile çalışmalarını sürdürürken, hizmet ağını seçkin sabık periyot genişletiyor.

CEPTETEB Süper’den iki kullanılmamış tatil kampanyası

Yeni CEPTETEB’lilere faizsiz taksitli akça fırsatı

Share: