Denizli malumat: Merkezefendi Belediyesi’nden Sünnet Şenliği

Merkezefendi Belediyesi aracılığıyla ikinci sefer düzenlenen ‘Toplu Sünnet Etkinliği’ kapsamında sünnet olan 200 çocuk amacıyla 11 Ağustos Perşembe günü sünnet şöleni düzenlenecek. Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Soylu Erki ağırlık calip ailelerimizin yanlarında gelmek, onlara arkalamak için bu hizmetimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, gerekseme sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda planlı toplu sünnet etkinliği ile ancak gelirli ailelerin 6 gözyaşı ve üzeri koca çocuklarının sünnet işlemleri, bilirkişi etibba eliyle çağcıl cerrahi yöntemler kullanılarak ücretsiz namına tamamlandı. Sünnet olan 200 yavru üzere 11 Ağustos Perşembe günü saat 20.30’bile Bereketler Derinti ve Işporta Salonu’nda sünnet şöleni düzenlenecek. Merkezefendili minikler, Merkezefendi Belediyesi aracılığıyla kendilerine ödül edilen sünnet kıyafetleri ile programa katılacak.

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Sünnet etkinliğinin geleneksel hale geleceğini belirten Merkezefendi Belediye Reisi Şeniz Doğan, “Düzenlediğimiz bu hususi etkinlikte 200 çocuğumuzu sünnet ettirerek bu mutlu günlerini paylaşmaktan ve hamam ayrımsız organizasyonda aynı araya gelmekten yağlık bahtiyarlık duyuyoruz. Soylu Erki müşkül çekici ailelerimizin yanlarında tevessül etmek, onlara arkalamak için bu hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Torunlar seçme annenin, değme babanın en kıymetlisi, bildirme değerlisi. Bizler da geleceğimiz olan çocuklarımıza bu değeri ve kıymeti aşikâr etmek istiyoruz. Onlar için çalışıyoruz, çalışmaya üstelik devam edeceğiz” diye niteleyerek konuştu.

Share: