DOĞRU Parti’de tıpkı ricat elan mı yaşanacak? Fakıbaba’nın düşündürücü paylaşımını beğenen isimden izah geldi

DÜRÜST Öğür’de eski dönemlerde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı kendisine de fariza özne Ahmet Eşref Fakıbaba, milletvekilliğinden ve partisinden ricat etti. Ahmet Eşref Fakıbaba ricat kararını sosyal iletişim araçları hesabından duyurdu.

FAKIBABA’NIN İSTİFA PAYLAŞIMI

Anlamlı ayrımsız paylaşımla istifasını duyuran Fakıbaba, “2003’te üyesi olduğum YANLIŞSIZ Tümen’bile ayrı ayrı makamlarda görev ika fırsatı buldum. Bu fırsatı bana veren bütün büyüklerime ve Şanlıurfa halkına gönülden teşekkürname ediyorum. Bu 20 yıl içerisinde çokça altın arkadaşlarım oldu. Onlardan ayrıldığım üzere üzgünüm. Ancak siyasal ve sağtöresel anlayışıma makul olmayan kâh kişilerle bundan böyle beraber olmayacağım üzere de mutluyum. SELIM Öğür üyeliğinden ve YANLIŞSIZ Tümen amacıyla temel oy veren hemşerilerime hürmetsizlik olmasın diye milletvekilliğinden da çekilme ediyorum. İnşallah aldığım bu değişmeyen ülkem üzere hayırlara çevirici tamam” ifadelerine saha verdi.

BİR İSTİFA ELAN MI GELİYOR?

Gündeme bomba kabil düşen bu gelişme sonrası şaşırtı aynı kanıt henüz ortaya atıldı. O kanıt DOĞRU Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Ardahan Saylav Orhan Atalay’ın dahi incizap edeceği yönünde… Bu iddiaları güçlendiren tez ise Atalay’ın Fakıbaba’nın ricat paylaşımını beğenmesi…

ATALAY CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

Büyük aksiseda uyandıran bu evolüsyon sonrası Atalay cephesinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “Sn Fakıbaba’nın Doğru Parti’den ayrıldığına dayalı bildirimine beğenim dokunmatik cihetiyle yanlışlıkla olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Share: