Futbolda Tarım Türkiye Kupası’nın 2. eleme turu maç programı mahsus oldu.
Türkiye Ayak Topu Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 27, 28 ve 29 Ilkgüz’de oynanacak müsabakaların programı şöyle:
27 Eylül Salı:
13.00 İnegölspor-BC Group Balkı 1970 (İnegöl İlçe)
14.30 Ankaraspor- Acı Belediyespor (Stadyum henüz açıklanmadı)
14.30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor- Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Somaspor- Efeler 09 (Soma Atatürk)
15.00 Kocaelispor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Derince Belediyesi Tabii Çim Sahası)
17.30 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Hacettepe 1945 (Balıkesir Atatürk)
28 Eylül Çarşamba:
13.00 GMG Kastamonuspor- Nevşehir Belediyespor (Kastamonu Gazi)
14.00 Adıyaman FK-Bartınspor (Adıyaman Atatürk)
14.00 Pazarspor- Mazıdağı Fosfatspor (Aksata İlçe)
14.30 Niğde Küçük Asya FK-Yomraspor (Ömer Halisdemir Üniversitesi)
14.30 1922 Konyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Etimesgut Belediyespor- Yalovaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
14.30 Serik Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Serik İsmail Ogan)
14.30 Kırşehir Ayak Topu- Kilis Belediyespor (Kırşehir Cömert)
14.30 Ankara Demirspor- Karaman FK (TCDD Ankara Demirspor)
15.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Gema Polimer Merzengûş Yıldızspor (Nazilli İlçe)
15.00 Çatalcaspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Çatalca İzzettin)
15.00 Ergene Velimeşespor- Elazığ Karakoçan FK (Mustafa Kemal Atatürk)
15.00 Kuşadasıspor-Bulvarspor (Özer Türk)
15.00 Sarıyer- Büyükçekmece Tepecikspor (Sarıyer Yusuf Nurlu Öniş)
15.00 Uşakspor- Malatya Arguvanspor (Çeltek 1 Ilkgüz)
15.00 HES İlaç Afyonspor-Amberçay Eynesil Belediyespor (Galibiyet)
15.00 Weecoins Kırklarelispor- Siirt İl Hususi İdare (Kırklareli Atatürk)
17.30 Şanlıurfaspor- Karşıyaka (Şanlıurfa 11 Nisan)
20.00 Bursaspor- Boyabat 1868 (M. Fehmi Gerçeker)
29 Ilkgüz Perşembe:
14.00 Diyarbekirspor- Kars 36 (Diyarbakır)
15.00 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Derince Belediyesi Doğan Çim Sahası)
17.00 Menemen FK-Bigaspor (Menemen İlçe)
20.00 Eskişehirspor- Muş 1984 Muşspor (Eskişehir Bakir)