Ekrem İmamoğlu’ndan Honaz’a açar desteği

İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem İmamoğlu’nun Honaz üzere teberru ettiği sepetli kucak açacak, ilçeye getirildi. Honaz Belediye Binası önünde ayrımsız müddet sergilenen anahtar şehremaneti hizmetlerinde kullanılmaya başlayacak.

Honaz Belediye Reisi Yüksel Pervane, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı görüşmeler neticesinde Komutan Ekrem İmamoğlu’ndan aynı anahtar sözü almıştı. bahis konusu sepetli hava araç Honaz’a ilçesine ulaşarak Belediyenin ve vatandaşın hizmetine amade ağıl getirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem İmamoğlu’na teşekkür eden Honaz Belediyesi Başkanı Yüksel Kepenek, “Yola çıktığımız evvel günden bugüne Honaz’ımız amacıyla gecemize gündüzümüze katarak çalışmaya bitmeme ediyoruz. Araç filomuzu izam çabamız serencam verdi ve belediyemiz için kocaman ayrımsız gerekseme olan sepetli platform şalter, hemşehrilerimizin hizmetine sunulmaya hazır arkaç getirildi. İlçemizde faziletli noktalarda, apartmanlarda, değişik etkinliklerde düzlük süslemelerinde, yapı boyamalarında, tamiratlarda ve buna benzer durumlarda kullanılmak üzere böyle ayrımsız açar eksikliğimiz vardı. Bu çok amaçlı sepetli kucak ara bulucu, bizi kırmayarak anahtar filomuza kazandıran İstanbul Büyükşehir Şehremaneti Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkür kırat, ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu. – DENİZLİ

Share: