Erbakan: Seçimlerden evvel 500 bin organ hedefine ulaşacağız

YENİDEN Bol Bolamat Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Partiler içerisinde tıpkısı ayda yeryüzü fazla üye kaydeden tümen olduk. Seçimlerden geçmiş da nasıl 500 bin örgen hedefine bütün alay malay ulaşacağız” dedi.

Baştan Bol Bolamat Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin İl Niteliksiz Kongresi’ne gelmek üzere Niğde’ye geldi. İlk yerine esnaf ziyareti gerçekleştiren Erbakan, daha sonradan Firez Merkezi’nde düzenlenen partisinin İl Yalın Kat Kongresi’ne katıldı. Mecliste grubu kâin politik partilerin uzuv sayısına mail bire bir rakama ulaştıklarını kaydeden Erbakan, “300 bine mail resmi üyesiyle 81 diyar 900’den aşkın ilçede teşkilatlanması ile hep illerimizde cahillik, kadın teşkilatlarıyla illerimizin haddinden fazla mehabetli tıpkı kısmında haddinden fazla sayıda köy ve mahalle teşkilatlarımızla canlı bire bir kurum kavi ayrımsız bina haline geldik. Bütün bu çalışmalarımızı üye kayıtlarımızla taçlandırdık” diye konuştu.

‘BİR AYDA EN ÇOK ÖRGEN KAYDEDEN PARTİYİZ’Partiler içerisinde benzeri ayda yeryüzü aşkın organ kaydeden parti olduklarının altını çizen Erbakan, şöyle konuştu:

“İnşallah bu 300 bini seçimden önce 500 bine çıkartacağız ve mecliste grubu kâin politik partilerin üyelerinden henüz fazla üyesi olan benzeri öğür haline geleceğiz. Haziran’da 18 bin organ kaydederek böke olduk. Temmuz’da ise tıpkısı ay içerisinde 32 bin organ kaydederek kendi rekorumuzu egale ettik. Baştan Bol Bolamat Partisi’nin seçme kamer arz aşkın organ kaydeden tümen olduğu, sunu hızlı büyüyen fırka olduğu ortaya bundan sonra. Demincek inşallah bu eylül ayında, ayrımsız ahir yer başkanları toplantımıza büyüklüğünde ayrımsız ayda 50 bin üyeyi daha kaydedeceğiz. Seçimlerden önce birlikte kesinkes 500 bin unsur hedefine hep birlikte ulaşacağız.”

Share: