Eski eşinin bıçakladığı avrat yaşadığı dehşeti anlattı! Çocuğunun velayetini istiyor

Yozgat’ta Aşağı Kavgacı Mahallesi Ulu Mevla Camisi avlusunda karşılaşan Elif Beyzanur Muş, çarkıt eşi Bahattin Gazi B. ile çocuğunu kendisine göstermediği gerekçesiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın boyutu büyüyünce Bahattin Gazi B. önce adına Elif Beyzanur Muş’un halasına daha bilahare de Elif Beyza Muş’a bıçakla saldırdı. Talihsiz anne çocuğunun gözü önünde 3 yerinden bıçaklandı.

TABURCU OLCUKTAN SONRADAN YETKE DAVASI AÇTI

Olayın arkası sıra baba Bahattin Gazi B. fenomen yerinden 2 yaşındaki çocuğunu de alarak kaçarken esas Elif Beyzanur Muş, görüngü namına gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. 2 devir boyunca ciddi bakımda yatan Muş’un aldığı bıçak darbeleri nedeniyle sol elinde bunaltıcı kaybı oluştu ve dalağı ameliyatla makbuz. 3 çağ da serviste otama gören mutsuz avrat, taburcu olmasıyla 2 yaşındaki çocuğunu kabul etmek üzere yetke davası başlattı.

“ÇOCUĞUM KUCAĞIMDAYKEN BANA SALDIRDI”

Taburcu olduktan sonradan yaşadığı olayı anlatan Elif Beyzanur Muş, “Bozuk eşime ego çocuğumu yutmak istediğimi söyledim. O da getirmeyeceğini söyledi. Ertesi dönme ben karakola gittim şikayetçi oldum. Oradan idraksiz dönerken evime doğru giderken halam aradı. Bu Arada halamla eve giderken cami avlusunda oğlumu gördüm. Oğlum da beni görünce asıl dedi kucağıma aldım. Kucağıma alınca birlikte çarkıt eşim ve kayınbabam önüme durdu. Çocuğu götürmezsin diye ayrımsız dahi tartışma oldu. Ben da polis ekiplerini arayıp evet size verirler evet bile ego alır giderim dedim. Ben o tam arkamı döndüm halamla tartışıyorlardı, birbirine giriyorlardı. Ben arkamı döndüm babamı ararken ilk darbeyi halama ondan sonradan da çocuğum kucağımdayken bana saldırdı. Annelik içgüdüsü ile ego çocuğumu kenara çektim. O ahit 3 yerimden bıçak darbesi aldım. Kolumdan, böbreğimden ve ruh hizamdan aldım ayrımsız birlikte kafamın içre bıçak çiziği vardı. Olaydan sonra 2 gün ağır bakımda kaldım. Dalağım makbuz, sol elimde gösterişli kaybı var. Onun haricinde de 3 çevrim birlikte serviste yattım. Hep 5 dönüş hastanede yattım.” dedi.

“ÇOCUĞUMU ONLARA BIRAKMAK İSTEMİYORUM”

2 yaşındaki çocuğunun velayetini almak istediğini dahi belirten esas Muş, “Ego çocuğumu onlara bırakmak istemiyorum. Ne olursa olsun çarkıt eşim beni bıçakladı, eski kayınbabam bile beni tuttu. Bu insanların elinde benim çocuğum. Hiçbir şekilde bana gabi verilmiyor. Ego sevgili açacağım. Benim çocuğumun orada tıpkı fert güvenliği bulunmayan. Ben ansız istiyorum çocuğumu” şeklinde konuştu.

Avukat Olgun Mecbur Karaca ise ülkü sürecini yakından izlem ettiklerini ve yetke işlemleri üzere lazım çalışmaları başlattıklarını söyleyerek, “O zaman görüngü müvekkilimin zatî iş tesisinden kaynaklanan bire bir hakkı vardı. Onu almaya çalışıyordu çocuğunu eksiltmek istiyordu. O dönem çocuğu doğrulama etmemiş karşı taraf. Onun üzerine müvekkilim üstelik eve dönerken çocuğunu cami avlusunda görüyor. Onun yanına gidiyor ve çocuğunu almaya çalışıyor. Almaya çalışırken karşı tarafta yöneltmek istemiyor. Elan sonrasında cebindeki bıçağı çıkarıp ilk halasına bilahare de müvekkilime saldırıyor. 3 yerinden yaralıyor. Burada bir örgen kaybı yaşanıyor, sol elinde tıpkısı kalp kaybı var. Tığ bu olayın kanuncu namına takipçisiyiz ama velayeti ağababa birlikte olduğu için büyük yüklülük yaşıyoruz. Sonuçta müvekkili markajcı ve yaralayan şahısların evinde kalıyor çocuk. Alırken bile sıradan aynı zahmet çekiyoruz yetke hakkı onlarda olduğu üzere. Tığ velayeti ahzetmek için lazım işlemlere başladık, sorun sürecini birlikte yakından izlem ediyoruz. Gereken işlemleri yapacağız. Yargıda de lazım cezayı alacağını düşünüyoruz. Bu bahis ile ilgili müstelzim rabıt ve alakayı gösteriyoruz.” ifadelerinde bulundu.Share: