Esra Erol’da programında çevre birbirine girdi! Öfkeden deliye dönen esas, evli adama kaçan kızını stüdyoda terlikle kovaladı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına başvuran anne, kızı Gamze’nin evli Erdi Bey’e kaçtığını söyleyerek müzaheret istedi. Kızının eve dönmesi için günlerdir yayına sâdır ana, toy bölümde ateş patlaması yaşadı. Kızı ve kaçtığı Erdi Bey’in tavırlarından huzursuz olan asıl, terlikle çocuğuna vurmaya kalkıştı.

HAKARET EDİP IHATA ETMEK FIRLATTI

Ailesini metrukiyet ederek hem dini nikahlı hem bile resmi nikahlı eşleri bulunan Erdi Bey’e kaçan Gamze, etkin yayında annesiyle yüzleşti. Gelişigüzel TikTok videoları çeken ikiliden Erdi Bey’in Gamze’ye yıldırma ve hakaretler savurduğu tıpkısı görüntüsü ortaya daha çok. Videoda Erdi Bey’in Gamze’ye “Boş ika, aklını alırım senin” kadar ifadeler kullanarak nüfuz etmek fırlattığını gören Esra Erol, “Tıpkısı erkek ayrımsız kadına böyle davranabilir mi?” diyerek sordu. Gamze ise bunların özlük aralarındaki tartışmalar olduğunu ve Erdi’nin ızdırap oruçlu olmadığını söylemesi şaşkına çevirdi.

TERLİĞİNİ ÇIKARTIP KIZINI KOVALADI

Karşısında kızı ve Erdi’nin gülerek oturmasından rahatsız olan temel ise öfkeden deliye döndü. Kızının izansız dönmeyeceğini duyan asıl “Benim hakeza bire bir evladım namevcut” dedi. Gamze ise annesine “Hadi güle güle” diye kıymet verince stüdyo karıştı. Kızının sözleri karşısında öfkeden deliye dönen temel, terliğini çıkartarak Gamze’yi kovalamaya başladı. Annesinden korkan Gamze birlikte stüdyonun dal tarafına kaçtı.

Share: