Esra Ezmeci,

Katıldığı programlarla ünlendikten sonradan sosyal iletişim araçları hesabından takipçilerinden mevrut aksata sorularına verdiği cevaplarla ruzname olan Esra Ezmeci, bu sever üstelik erkeklerle ilgilendiren söylediklerinden hava adından kortej ettirdi.

“EŞ SORUMLULUĞU ALMIYORSA SAYGIM KALMIYOR”

Beyaz TV’da yayınlanan bire bir programa misafir olan Esra Ezmeci, kadınlara tavsiye verirken erkekleri kızdıracak izahat yaptı. Buluşmalarda hesabı erkeklerin ödemesi gerektiğinden bahseden Ezmeci, şunları söyledi: “Hesap gelince ‘gel canım adisyon geldi benim birlikte yanımda dünyalık namevcut, zaten senin ödemen gerekir ya’ deyin. Ödemeyin siz zinhar ödemeyin bekleyin. Ayvaz kadar çakozlamak nedir; senin sorumluluğunu alması demektir. Bu eş tek seninle ilgilendiren sorumluluğu almıyor erkeğin gerektirdiği maddesel yükümlülüğü tek yapmıyorsa o zaman ona ayvaz adına saygım kalmıyor.”

“EŞ YATIRIM YAPTIĞI KADINI IMDI SEVİYOR”

Bire Bir koca yemeği dahi ödemekten çekiniyorsa benim hayatımda ne katkısı olacak. Eş gelişigüzel ahit envestisman yaptığı, mülk harcadığı kadını unutamıyor ve bundan sonra seviyor. İlişkinizin selameti açısından isteyin. ‘Haddinden Fazla beğendim alamıyorum ya’ deyin. Bırakın isteyin, tek istemekten utanmayın. Eş bilcümle imdi mülk ifham etmek istiyor ve kadından çikti görmek istiyor kim kendinin aktif hissetmek üzere o ant erkek size maddi olarak üstelik bire bir şeyler yazmak istiyor. Bırakın yapsın. İsteyin, istemekten çekinmeyin ne kadar paranız olursa olsun. Çokça paranız olsa üstelik isteyin. ‘Ben şurası istiyorum, şurası haddinden fazla beğendim, bana alır mısın, kamer ne kadar güzel’ deyip aldırın.”

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Esra Ezmeci’nin hesap çıkışı kısa sürede Twitter’bile gündem oldu. Kadın-erkek eşitliğine özen çekici bir nice sosyal iletişim araçları kullanıcısı Ezmeci’ye tepki göstererek “Esra Hanım’ın diplomasını sorgulamak gerekir”, “Öz ayakları üzerinde duran hemcinslerinizi sıradan düşürdünüz” ve “Neymiş teadül deniyor ama hareket paraya gelince başkaları titriyor” yorumlarını yaptı.

İşte Esra Ezmeci üzere yapılan ara sıra yorumlar…

Share: