Fatih Ürek, TikTok’tan mülk kazanmaya başlayan Mehmet Ulu Erbil’i eleştirdi: Bayağı tabirle az buçuk çanak yalayıcılık

Olgun Global ekranlarında yayınlanan Buket Okumuş ile Karşı Karşıya programının bu haftaki konuğu müstehap sanatçısı Fatih Ürek oldu. Görüntü kıyafetleriyle ait mütekellim Ürek, TikTok’tan para kazanmaya başlayan Mehmet Ulu Erbil için konuştu.

“MUHAFAZAKAR BİRİYİM, ETEKLIK GİYMEM”

Sahnede işi gereği derli toplu biri olduğundan bahseden Ürek, kendisinin muhafazakar olduğunu söyledi. Giyimine rastgele ahit dikkat gösterdiğini belirten artist, “Ben esasen muhafazakarım. Süslüyüm ama dozunda giyinirim, hücre batırmam. Sahnede giyerim derli toplu kıyafetlerimi. Eteklerim olanaksız benim. Çizgiye akıllıca giyinmeye çalışırım ve çokça dahi başarılı olduğumu düşünüyorum. Çokça disiplinli ve dikkatliyim. Yanımda etkin asistanım de tayt giyse kızarım ego. Belki yakışıyor ihtimal yakışmıyor amma gözüme batıyor” şeklinde konuştu.

“TİKTOK’TA SERVET BÜRÜMEK BİRAZ ŞAKLABANLIK”

TikTok yüzünden yuvaların dağıldığından bahseden Ürek, aynı süre önceki hesap açarak uygulama üzerinden mülk kazanmaya başlayan Mehmet Yüce Erbil’i erek alarak şunları söyledi: “Tiktok meselesini hiç anlamış değilim. Ahlaki durumları bile az buçuk bozuyor. Gayrimümkün dediğim şeyleri orada görmeye başladım. Rum insanı birlikte bunu yapıyor. Büyüklük namına gelişigüzel şeyi abartıyor muyuz? Onu sorgulamaya başladım. Benim Tiktok hesabım yok. Benzeri öğün gördüm amma Mali’ye çokça şaşırdım. Ben meal veremedim. Tiktok’tan dünyalık bürümek amiyane tabiriyle az buçuk şaklabanlık oluyor. Vaktiyle Mehmet Ali ile haddinden fazla bire bir araya geliyorduk. Herkesle o kadar mazim var kim antrparantez bana esmer kutu derler.”

Share: