Fibabanka ve BELBİM’den İstanbulkart’ta aynı evvel: + Sayısal Bakiye!

Müşterilerinin ihtiyaçlarına müteveccih aksiyon birlikleri yapmaya bitmeme eden Fibabanka, İstanbul Büyükşehir Belediyesi elektronik mal ve ücret cem mezun kuruluşu BELBİM ile İstanbulkartlılara hususi eskimemiş anlaşmasını duyurdu. Bu kapsamda, Fibabanka müşterisi olsun olmasın cümle İstanbulkart Kıpırdak kullanıcıları, uygulamanın sunduğu sayısal karta 2.500 TL’ye büyüklüğünde 5 aya varan vadede faizsiz, 5 bin TL’ye büyüklüğünde 24 ayak tabanı vasıl vadede bağan faizli gerekseme kredisine başvurma imkânına sahip olacak.

İstanbulkart Mobilize’i kullanan İstanbullular, uygulamanın sunduğu dijital kurnaz yardımıyla kredi kartı veya nakit ifa ile servet yüklemeye alternatif adına bu hizmetten yararlanacak. Dijital bilgili sahipleri, akçe tutara ya birlikte güven kartı limitlerine tutkun kalmadan Fibabanka’nın acul ve niteliksiz online kredi kullandırım süreci ile İstanbulkartlılara hususi 2.500 TL’ye kadar 5 maaş ödemelerle faizsiz ve 5.000 TL’ye kadar gerekseme kredisini 24 ayak tabanı varan vadede bağan faizli yerine kullanabilecek. Sonunda İstanbulkart ile ifa ayrıcalığının olduğu binlerce noktada tüketiciler ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Avangart markalarla iş birliği anlaşmalarına yenilerini eklemeye devam ettiklerine ilgi calip Fibabanka Ekosistem ve Hava Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk “Dijital bankacılık ile anadan görme bankacılığı sentezleyen yapımızla, ekosistem bankacılığını yer bol uygulayan banka adına sektörde afi modellik üstleniyoruz. Sayısal dünyada fiziksel mağazalardan online platformlara büyüklüğünde uzanan yelpazede, müşterilerimizin hep aksata yolculuğunda, finansmana ihtiyaç duydukları andan itibaren yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dijitalleştirerek benzersiz bir bankacılık deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda 16 milyon aktif İstanbulkart kullanıcısı bulunan BELBİM ile yüce tıpkı hisse senedi birliğine imza attık. Belbim SAVUŞMAK’nin bu yenilikçi projesinin çözüm ortağı olmaktan ve İstanbullu vatandaşların yaşantısına, familya ekonomisine yardım sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi elektronik mülk ve ücret çokluk izinli kuruluşu BELBİM KAZANÇ Pazarlama ve Azrail Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ceyda Ünal, “Biz İstanbul Büyükşehir Belediyesinde faaliyet gösteren aynı e-dünyalık şirketi namına yaptığımız her projenin mihrak noktasını İstanbul halkına yarar tedarik etmek adına belirliyoruz. İstanbulkart Dinamik üstelik dijitalleşme ve İstanbul halkına zahmetsiz mizan misyonumuzun en büyük ürünü. + Dijital Kalıntı kampanyası bu anlamda bizim için haddinden fazla zer aynı proje kendisine hayata geçti. İstanbulluların finansal ihtiyaçlarında birlikte olacak çözümler bulmayı ve bu çözümlere vatandaşımızın sunu cılız şekilde ulaşmasını amaçladık. 16 milyonun cebindeki İstanbulkart’ı ifa uzlaştırıcı adına seçtik. Geçirdiğimiz mukavemetli hesaplı koşulların ortada 2.500 TL’ye büyüklüğünde 5 ay vadeyle faizsiz, masrafsız evet dahi 5.000 TL’ye kadar 24 kamer düşük faizli taksit imkanıyla + Sayısal Bakiye fırsatını İstanbullulara sunduk. Dijital İstanbulkart’a yüklenen hacim ile İstanbulkart’a aktarılarak binlerce noktada ifa işlemi gerçekleştirilebilecek. Tüm İstanbullulara tatlıca olmasını dilerim.” dedi.

Fibabanka, Servis Bankacılığı’nda acilen ilerliyor

Fibabanka’dan Schafer mağazalarında meri 50 bin TL’ye vasıl masrafsız güven

Fibabanka ve Paynet KOBİ’lere ve Tüketicilere kullanılmamış tıpkı ifa yöntemi sunuyor

Share: