Hanende Koray Avcı Didim Belediyespor yararına görüntü aldı

Bölgesel Mektep Çocuğu liginde savaşım edecek olan Didim Belediyespor’a destek amaçlı düzenlenen ve akıbet dönemlerin gözde şarkıcılarından olan Koray Cebbar’nın hayal aldığı konserde Didimliler unutulmaz bire bir akşam yaşadı.

Lehçe Saftirik ligde savaşım edecek olan Didim Belediyespor yönetimi, kulübe destek nail olmak amacıyla biletli olarak Koray Orion konseri düzenledi. Didim Amfi Tiyatroda gerçekleşen konsere Didimliler ile ilçeye mevrut gurbetçilerin beraberinde mekân kaza ve illerden çok sayıda vatandaş katıldı. 3500 yabanlık amfi temsil dolarken, konseri amfi tiyatrodan dinleyemeyen ara sıra vatandaşlar ise amfi tiyatronun arkasındaki yeşillik alanı doldurdu.

Özel hazırlanan sahnede asansörlü sevenlerinin karşısına çıkan Koray Cebbar dillerden düşmeyen şarkılarını ve arabesk, halk müziği ve Türk popüler müziğinde klasikleşen tıpkısı çokça tarz seslendirdi. Didim’de olmaktan mutlu olduğunu kaydeden Avcı, kimi zaman yaptığı konuşmasında insanların birbirini esaslı görmesini ve farklılıklarıyla sevmesini istedi. Dansları ve yaptığı şakalarıyla konsere katılanları eğlendiren Cebbar, şarkılarını da sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Konserin sonundan Didim Belediyespor Pakt Başkanı Hedef Küçüker, Avcı’ya isminin yazılmış olduğu format hediye etti. Küçüker Didim Belediyespor’a bindi amaçlı düzenledikleri konsere ulama sunan ve katılım sağlayıcı herkese teşekkürname ederken, Didim’in adını arz gani şekilde hile edeceklerini dile getirdi. – AYDIN

Share: