Hususi bala Fehmi’nin askeriye hayali töz oldu

Memleha Belediyesi Rağbet Elleri Çarşısı eliyle takibi yapılan hususi çocuklardan olan 20 yaşındaki Fehmi Güney’in yer şişman hayali askere gitmekti. Güney ailesi, DOĞRU Öğür İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan Yüz Yüze 100 bölüm programı dolayısıyla kendilerini görüşme eden AK Tümen İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy ve Tuzla Şehremini Dr. Şadi Musannif’dan çocuklarının askeriye hayalini akdetmek üzere destek istediler. Fehmi’nin hayali hakikat oldu ve askeri kamuflaj giyerek birliğe teyit oldu. Er olmanın mutluluğunu işlek Fehmi’nin heyecanı kameralara saniye saniye yansıdı.

Türkiye’nin ciharıyek beraberinde düz umum ile veren eli buluşturan Memleha Belediyesi Rağbet Elleri Çarşısı marifetiyle takibi yapılan 20 yaşındaki Fehmi’nin en büyük hayali çeri olmaktı. Fehmi Güney anne ve babası, DÜRÜST Fırka İstanbul İl Başkanlığı yoluyla başlatılan Karşı Karşıya 100 dönme programı çerçevesinde kendilerini görüşme fail YANLIŞSIZ Tümen İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, Memleha Belediye Başkanı Dr. Şadi Edip ve AK Tümen Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur’dan çocuklarının hayallerini gerçekleştirmesini istedi. Fehmi’nin çeri olma hayali için torunlar sıvandı ve Fehmi amacıyla unutulmaz tıpkı dolaşma planlandı. Askeri alalama giydirilen Fehmi evinin önünden davul zurna ve askeri şalter ile alınarak Tuzla Kurnaz Komutanlığı’na getirildi. Burada askerle tanışan Fehmi unutulmaz ayrımsız aktarılma yaşadı. Fehmi’ye çeri olduğu günde, DÜRÜST Öğür İstanbul Mebus Eyüp Özsoy, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Edip ve SELIM Fırka Memleha İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur da haremlik etti. Fehmi’nin mutluluğu kameralara saniye saniye yansıdı.

“Fehmi kardeşimizi askere götüreceğiz”

YANLIŞSIZ Öğür İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy,” Geçtiğimiz günlerde İl Başkanlığımız kombinasyon ettiği izlence dolayısıyla Fehmi kardeşimizi müzakere ettik. Ailesi ve kendisi ile konuştuğumuzda namına askeri alalama bağış etmiştik. Amma takkadak kamuflajın yetmeyeceğini ve arz balaban arzusunun askere gitmek olduğunu bizlere ifade etmişti. Biz de komutanlar, kaza başkanımız ve şehremaneti başkanımız ile görüştük. Zaman Fehmi kardeşimizi askere götüreceğiz” dedi.

“Can anlar yaşadık”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” Fehmi kardeşimizi evinden aldık ve askere uğurladık. Nizamiyeye doğrulama ettik. Kendisi iyicene aynı törenle karşılandı. Buradaki kurnaz komutanımıza teşekkürname ediyorum. Gerçekten Fehmi kardeşimizin ve ailesinin heyecanı bizleri üstelik çokça duygulandırdı. Biz 365 zaman 24 saat özel çocuklarımız ve aileleri ile ilgileniyoruz. Zaman ayrı tıpkısı coşku gördük. Askerlik hayali faal özel tıpkı çocuğumuzun ailesi ile gelişigüzel annesinin ifadesi ile ‘hem düğünü hem de askerliği’ kadar oldu. Beribenzer çok duygusal anlar yaşadık” dedi. – İSTANBULShare: