İş Bankası’ndan 100. Dikici Buluşması

Türkiye İş Bankası, 2016 yılından bu yana düzenlediği Fellah Buluşması etkinliklerinin 100’üncüsünü Manisa Saruhanlı’da gerçekleştirdi. Bankanın bugüne büyüklüğünde 15.000’e mail dikici ile bire bir araya geldiği etkinliğin 100’üncüsüne da tarım üreticileri alçak demet gösterdi.

Etkinlikte; bankanın yılda aynı ödemeli akıllıca ürem uyumlu ekincilik kredileri, İmece Kart, İmeceMobil, sulama sistemleri kredisi, ELÜS Kredisi, Çabucak Ekincilik Kredisi, tarımsal dron kredisi üzere çiftçilerin mali ihtiyaçlarına müteveccih sunduğu ürün ve hizmetler anlatıldı. Ayrıca üreticilerin finansal okuryazarlığının arttırılmasına ilişik gelir-harcama dengelerini sağlama, mal kuruluşlarının sunduğu imkânlardan mübarek şekilde faydalanma,  maliyetlerini düşürme yöntemleriyle ait de bilgiler aktarıldı.

İş Bankası Umum Müdür Yardımcısı İzlem Erdem, 100. Ekinci Buluşması’na ilgilendiren yaptığı açıklamada, ekincilik sektörünün ne büyüklüğünde nazik olduğunun sonuç dönemlerde henüz de kesin bire bir şekilde anlaşıldığına özen çekerek, şöyle konuştu: “Erbap olduğumuz coğrafi ve doğal şartlar yardımıyla ülkemizde tarım sektörü kebir bire bir istihsal potansiyeli barındırıyor. Tığ üstelik tarımın geliştirilmesi için seçme ant üreticimizin yanı sıra olduk, onların ihtiyaçları doğrultusunda yayın ve hizmet sunduk. Tarımsal üretimin değeri her geçen gün daha aşkın anlaşılırken, üreticilere desteğimizi tarımı teknolojiyle birleştirerek tıpkısı zamanda üreticilerin dönüşümünü da finanse ederek sürdürüyoruz. 6 yıldır devam ettirdiğimiz Dikici Buluşmaları’mızın 100.’sünü gerçekleştirmiş tevessül etmek, bu açıdan bizim üzere ayrı tıpkı çalım ve kıvanma vesilesi.” 

İş Bankası’nın aktif büyüklüğü 1 trilyon TL’ye ulaştı

İş Bankası’ndan açık-rate bankacılık taahhüdü

İş Bankası’ndan yastık altında tutulan altınların ekonomiye kazandırılmasına destek

İş Bankası müşterilerine TR Karekod ile ifa kolaylığı

Share: