İSTANBUL-MALTEPE’DE TIR ŞOFÖRÜ TARTIŞTIĞI SÜRÜCÜYE DEHŞETİ YAŞATTI

MALTEPE’de gelişim makinesi haiz TIR şoförü, trafikte tartıştığı sürücünün önünü kesip küfür ve hakaretler etti. Daha sonraları TIR’a binen güdücü, geri geri gelerek otomobili ezmeye çalıştı.

Olay geçen salı günü saat 17.00 sıralarında D-100 karayolu Altıntepe mevkii Ankara istikametinde meydana geldi. İddialara bakarak çoban Fazilet Kuz, annesiyle alay malay trafikte azimet halindeyken kendisini sıkıştırdığı argüman eden TIR şoförüne klakson basarak uyarmak istedi. Bunun üzerine TIR şoförü ile araba sürücüsü Fazilet Kuz arasında gerilim yaşandı. TIR şoförü, otomobilin önünü keserek kalay ve hakaretler etmeye başladı.

GERİ GERİ GELİP ÇARPTI

TIR şoförü gene aracına binip, arka arka gelerek içre iki kişinin bulunduğu otomobili ezmeye çalıştı. Otomobildekiler büyük saygı yaşarken, TIR şoförü fenomen yerinden ayrıldı. el telefonu ile görüntülendiğini anlayan şoförün, TIR’ın plakasını söktüğü görüldü. Çoban Yiğitlik Kuz’un kendisine kalay ve hakaretler ederek ezmeye çalışan TIR şoföründen şikayetçi olduğu öğrenildi. Yaşananlar el telefonu kamerası ile görüntülendi.

Share: