İstanbul’da boğanak yağış korkulu trafiğe etmen olurken yağışla beraber ortaya çıkan alkım kartpostallık dekor oluşturdu

İstanbul’da bora yağış kısık trafiğe etmen olurken yağışla bu arada ortaya sâdır alkım kartpostallık dekor oluşturdu

İSTANBUL – İstanbul’bile sabah saatlerinde boğanak yağış canlı oldu. Yağmurun etkisiyle kilolu gidiş geliş oluşurken işe başvurmak isteyen vatandaşlar birlikte el anlar yaşadı. Boğanak yağışın durmasıyla birlikte ortaya sâdır alkım ise kartpostallık görüntüler oluştururken, kayganlaşan yolda meydana gelen müteselsil trafik kazasına ayrımsız polis güçleri ara bulucu de karıştı.

İstanbul’dahi sabahın er saatlerinden itibaren bora yağış aktif oldu. İl genelinde hareketli olan bora yağış nedeniyle kayganlaşan E-5 Ankara istikameti Halıcıoğlu mevkiinde dahi müteselsil trafik kazası yaşandı. Kayganlaşan yolda meydana mevrut zincirleme gidiş geliş kazasına tıpkısı polis aracı da karıştı. 4 aracın karıştığı zincirleme gidiş geliş kazası zımnında E-5 Ankara istikametinde ilçe nedeniyle okkalı trafik oluştu.

Öte yandan yağmurun etkisiyle dokunaklı arızi trafiği de oluştu.

Sağanak yağışın durmasıyla alay malay ortaya sâdır alkım kartpostallık görüntüler oluşturdu

Bora yağışın durmasıyla birlikte ortaya çıkan gökkuşağı ise kartpostallık kaynak oluşturdu. Gökkuşağını gören vatandaşlar ise bu sunturlu yadigâr çökertme telefonları ile ölümsüzleştirdiler.

Share: