Itır Cavrar ‘aşıklar Bayramı’ Filmiyle Tabiat Topluyor

Akıbet dönemlerde başarılı projelerde düz düzlük Burcu Cavrar “Aşıklar Bayramı” filminde Gönül Bacı karakteriyle izleyiciyle buluştu.

OGM Pictures imzalı, yönetmenliğini ve senaryosunu Özcan Alper’in üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı film 2 Eylül’üstelik Netflix’te yayınlandı.

Benzeri baba mahdum hikayesini laf kayran filmde Burcu Cavrar, Ikbal Bacı karakterini canlandırdı.

Burcu Cavrar Aşıklar Bayramı filmiyle ilişik düşüncelerini şöyle tabir ediyor;

“Aşıklar Bayramı benim üzere çokça özel, haddinden fazla kalıcı bir gezi oldu. Özcan Alper bence çokça gür aynı direktör olmasının dışında, aktör psikolojisini katlanılamaz dengeleyebilen, çalışması haddinden fazla keyifli adamakıllı aynı insan. Onunla ve Kıvanç’la çalışmak benim üzere çokça önemliydi. İşlerini bihakkın ve ongun özne insanlarla ayrımsız arada tutmak bahtiyarlık donör. Gönül hemşirenin üstelik filmde dallı güllü karı motifini çokça dozunda yansıtan tıpkı yeri vardı bu üstelik benim için altı çizili ayrımsız önem taşıyordu açıkçası. Bu ekibin tıpkı parçası olduğum için çok mutluyum”

Itır Cavrar Kimdir?

Burcu Cavrar (d. 28 Mart 1989) Oyuncu

Itır Cavrar 1989’dahi İstanbul’birlikte doğdu. Üçkâğıtçılık kariyerine Sadri Alışık Ekin merkezinden aldığı 8 aylık ayrımsız oyunbazlık eğitimiyle başladı.

Koy Üniversitesi Konservatuvarı Temsil Bölümü’nden mezun oldu. İlk dizisi “Kapalı Çarşı”dır. “Benzeri Eş Tanıdım”, “Bağ Bozumu Gülleri”, “Çok Bedeli”, “Poyraz Karayel”, “Gönül İşleri” üzere dizilerde saha aldı. Sonuç yıllarda “Siyah Parafin Amor” dizisinde “Rüya”, “Ramo” dizisinde “Cavidan”, “Hoca” dizisinde ise “Katre” karakterlerine hayat verdi. “91.1” adlı müstakil filmde “Nil” karakterini canlandırmıştır. Uygur Konuşma Tiyatrosu’nda 2019-2020 sezonunda Neil Simon’un “Kimin Borusu Ötecek” eserinden uyarladığı “Çat Bap” oyununda oynamıştır.

2021 yılında Gain’üstelik yayınlanan “Ex Aşkım” dizisinde oynadı.

2022 Eylül’birlikte Netflix’te yayınlanan Özcan Alper’in yeni filmi “Aşıklar Bayramı”nda çalım aldı.

Itır Cavrar, ayrıca Fox’ta yayınlanan “Mahkum” dizisinde “Ceyda” karakteriyle kayran almaktadır.

Share: