İyi Tümen Ardahan İl Başkanı: 3 Kişinin Saldırısına Uğradım

ÖZKAN KARAKAYA

İYİ Tümen Ardahan İl Başkanı Begayet Polat, diyaliz tedavisi için gittiği Ardahan Heybet Hastanesinin uğrunda üç kişinin namına saldırdığın söyledi. Polat, “Kimseyle seçkin kavgam, alacak verecek davam namevcut. Bu saldırının siyasal olduğunu düşünüyorum” dedi.

İYİ Fırka Ardahan İl Başkanı Çılgın Polat, Ardahan Oran Hastanesi’nde zaman kimliği belirsiz 3 hayat eliyle saldırıya uğradığını açıkladı. Taşkın Çelik şöyle konuştu:

“Bir Iki geçmiş diyalizden çıkarken kimliği belirsiz 3 hayat aracılığıyla saldırıya uğradım. Benim kimesne ile zatî bire bir hesabım, kimseyle değme kavgam, matlup verecek davam bulunmayan. Bu saldırının politik olduğunu düşünüyorum. Leşker ya dahi geç bu alçakça saldırıyı yapanlarla elbetteki yüz yüze geleceğiz. Yiğitçe karşımıza çıkamayan alçaklar, arz savunmasız olduğum anda saldırıya geçtiler. Ebetteki seçme şeyin tıpkı bedeli peki. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor inşallah bildirme gücük zamanda failler yakalanacak ve tığ üstelik kendilerini tanımış olacağız.”

Share: