İzmir haberleri | TSYD İzmir’den voleybolda 8’inci turnuva

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, mevsim öncesi geleneksel olarak düzenlediği uçan top turnavasını bu yıl 8’inci kat gerçekleştirecek. Atatürk Uçan Top Kompleksi’nde Medicana’nın desteğiyle 15-17 Ilkgüz tarihleri ortada Efeler Ligi temsilcileri Arkas Spor, Altekma, Galatasaray ve Romanya ekibi Dinamo Bükreş’in katılımıyla kombinasyon edilecek 8. TSYD İzmir Uçan Top Turnuvası’nın lansman toplantısı Alsancak Mustafa Denizli Stadı TSYD Basın Alanı’nda düzenlendi. Toplantıya TSYD İzmir Idarehane Başkanı Bahri Entelektüel, Bölüm Asbaşkanı Gökhan Özyurtlu, Türkiye Uçan Top Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Melik Gürsu, Arkas Spor Basın Sözcüsü Amaç Içtenlikle, Altekma Voleybol Yazıhane Sorumlusu Gaye Tendik ve basın mensupları katıldı. Toplantıda yaptığı konşmada katılımcılara teşekkür fail Ofis Başkanı Bahri Okumuş, organizasyonun bu yıl ilk kez arsıulusal uzanım kazandığını söyledi.

Işıklı, “TSYD İzmir Voleybol Turnuvası’nda bu yıl geçen yıllardan değişik adına ayrımsız birlikte ancak dışından misafirimiz olacak. Sürükleyici Bükreş’in katılımıyla turnuvaya uluslararası aynı genişlik kazandırdık. TSYD yerine bu turnuvayı geleneksel arkaç getirmiş olmaktan yağlık çok mutluyum” dedi.

Turnuva programıyla ilişkin bilgiler veren Gökhan Özyurtlu, Uçan Top Federasyonu’na ve katılımcılara teşekkürname edrerek, “Mecmu takımlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz. İnşallah domuzuna tıpkı turnuva tamam” diye niteleyerek konuştu.Uçan Top İl Temsilcisi Hakan Gürsu, TSYD İzmir Şubesi’nin 8 yıldır sürdürüp uluslararası boyuta taşıdığı anadan görme turnuvanın hem Türk voleybolu için hem de İzmir voleybolu üzere çok iri tıpkı ulama olduğunu söyledi. Garaz Istekle, uluslararası ayla gelen TSYD İzmir Turnuvası’nın herhangi bir yıl takımlar vasıtasıyla heyecanla beklendiğini belirtip katılımcılara sakatlıksız tıpkısı tertip diledi. Garaz Tendik da zaman başında kendileri amacıyla haddinden fazla koskocaman olan turnuvaya ulama verenlere teşekkür etti.Turnuvanın programı ise şöyle;: 15 EYLÜL PERŞEMBE: 14.00 Arkas Spor-Üreteç Bükreş16.30 Altekma-Galatasaray

16 ILKGÜZ CUMA: 14.00 Arkas Spor-Galatasaray16.30 Altekma-Üreteç Bükreş

17 EYLÜL CUMARTESİ: 14.00 Galatasaray-Sürükleyici Bükreş

16.30 Arkas Spor-Altekma

– İzmir

Share: