İzmir’de yaslı kaymakamlık! Otomobil, tramvay yolu kenarındaki ağaca çarptı: 2 emanet öldü

Saat 07.30 sıralarında Deniz Boyu Caddesi’nde Emre Macit’in kullandığı makine, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile kontrolden çıktı. Savrulan makine, önceki bariyerlere vurdu arkası sıra tramvay yoluna geçip, kenardaki ayrımsız ağaca çarparak durdu.

ARAÇTA SIKIŞTILAR

Çevredekilerin ihbarıyla olay adına polis, keyif ve DINGIL 110 ekipleri irsal edildi. Otomobil sürücüsü Macit ile yanındaki Esra Macit ve Seren Olmuş araçta sıkıştı. İtfaiye ekipleri, araçtakileri bata çıka bulundukları yerden çıkardı. Ekipler, Emre Macit ile Seren Olmuş’in hayatını kaybettiğini belirledi. Esra Macit ise ambulansla hususi bire bir hastaneye kaldırılıp, tedaviye alındı. Otomobilde bulunan kapik bile öldü.

İNGİLTERE’DEN GELMİŞLER

İnceleme sonrası Seren Reşit ve Emre Macit’in camit bedenleri, İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Kullanılmaz hale gelen otomobilin kaldırılması ile duran tramvay seferleri normale döndü. bu arada Emre ve Esra Macit’in akraba oldukları ve İngiltere’bile yaşadıkları belirtildi. İkilinin İngiltere’deki yakınlarının üstelik acı olgun sonrası Türkiye’ye katılmak amacıyla yola çıktıkları öğrenildi. Kazayla ilgilendiren anket başlatıldı.Share: