Kanser Riskinizi Azaltın

Elektronik sigaralar, sıvı bir nikotin solüsyonunu ısıtan ve tütün, mentol ve meyve gibi tatlarla buhar üreten elektronik, pille çalışan cihazlardır.

Elektronik sigara veya e-sigara, solumak üzere sıvıyı buharlaştırmak için tütün veya başka herhangi bir malzemenin yakılmasını içermeyen bir tür elektronik nikotin verme sistemidir (ENDS). Elektronik sigara kullanımına bazen vaping de denir.

Halka açık yerlerde sigara içme yasağı ve pasif içicilikten kaynaklanan hastalık riskinin azalması, tütün bağımlılığı riskinin azalması, kalp hastalığı riskinin azalması ve hatta kilo kaybı gibi potansiyel sağlık yararları nedeniyle e-sigaralar popülerlik kazanıyor.

IQOS terea, kullanıcıların tercih ettikleri vape ayarlarını kolayca bulabilmeleri için 4 sıcaklık ayarı ve 6 ısı yoğunluğu seviyesine sahip bir cihazdır. IQOS Iluma prime, kullanıcıların her nefes alışlarında soludukları miktarı kontrol etmelerini kolaylaştırmak için doğru miktarda enerji sağlayan iQOS teknolojisine sahiptir.

Juul gibi Elektronik sigaralar, sigaraya alternatif olarak öne çıkan ürünlerdir. Sigarayı bırakmak isteyen kişilere yoksunluk belirtileri yaşamadan yardımcı olurlar ve özellikle çocuklar için çok daha güvenli bir seçenektir.

E-sigaralar, daha fazla kullanılabilirlik ve tasarım içeren en son tasarımlarıyla son on yılda çok gelişti. Pazar, hem kişisel hem de profesyonel kullanım için farklı seçeneklerle dolu ve sonuç olarak, yaşam tarzınıza veya bireysel ihtiyaçlarınıza hangi tür elektronik sigaranın uyacağına karar vermek daha da zorlaşıyor.

Son yıllarda elektronik sigaralar giderek daha popüler hale geldi ve artık normal sigaralara alternatif olarak kabul edilmeye başlandı.

Kişisel buharlaştırıcılar veya e-sigaralar olarak da adlandırılan elektronik sigaraların, normal sigaralar gibi tütün içermediğini ve toksin üretmediğini belirtmek önemlidir. Çalışmalarda sigaralarla aynı miktarda nikotine sahip oldukları, ancak karbon monoksit dahil diğer zararlı maddelerin daha düşük seviyelerde olduğu gösterilmiştir.

Elektronik sigara kullanmanın avantajları arasında: tatları kullanabilme; nikotin seviyenizi seçin; ısıtmalı ve ısıtmasız modeller arasında geçiş yapın; isterseniz nikotin seviyenizi zamanla değiştirin; hangi tür atomizer istediğinizi seçin; ne kadar buhar üretildiğini kontrol edin (örneğin, bir düğmeyi basılı tutarak); gıda sınıfı yağlar ve propilen glikol ve bitkisel gliserin gibi zararlı kimyasallar içermeyen yağlarla duman kokularını ortadan kaldırın; Bir makinenin ürettiğinden daha fazla sayıda nefes çekme/dakika veya nefes başına saniye ile sigara içmeyi simüle edin.

Elektronik sigara, tipik olarak nikotin içeren bir sıvıyı buharlaştıran bir cihazdır. Nikotin ya deri yoluyla ya da akciğerler yoluyla emilir. Buna karşılık, geleneksel sigaralardan çıkan duman karbon monoksit ve diğer toksik maddeleri içerir.

Elektronik sigaraların avantajları:

-Akciğer kanseri riskinizi %95 azaltır

-Ağız kanseri riskinizi %95 azaltır

-Sigara molalarında zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar (soğuk algınlığına yakalanma olasılığınız azalır)

IQOS Terea:

IQOS Terea, Philip Morris International, Inc. tarafından yapılmış bir iQOS cihazıdır. 2018’de piyasaya sürülmüştür. Bu cihazlar, 350 ile 380 santigrat derece arasındaki sıcaklıklarda vape yapmak için kullanılır ve on saniye veya 70’den daha az bir sürede ısınırlar. saniye.

IQOS Iluma Prime:

IQOS Iluma Prime, Philip Morris International, Inc. tarafından yapılmış bir IQOS cihazıdır.

Share: