Karabük’ten güdük bodur

Karabük Valisi Fuat Gürel, Eflani ilçesinde mahalle ve köy muhtarlarıyla tıpkısı araya gelerek talepleri ve sorunları dinledi.

Eflani Borsa İstanbul Çok Programlı Anadolu Lisesinde gerçekleşen toplantıya, Vali Gürel’in yanı sıra Eflani Kaymakamı Büşra Tarih, İl Açıkgöz Komutanı Acayip Sim, İl Inanma Müdürü Paha Yırtar, Eflani Şehremini İbrahim Ertuğrul, İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Mehmet, İl Genel Sedir üyeleri Ahmet Çalıştırıcı ve Sevinçli Ziyalı, kurum müdürleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Vali Gürel, yatırımcı çalım müdürleri yoluyla Eflani ve köylerinde yapılan, yapımı süren ve biten çalışmalarla ait bilgelik aldı, mahalle ve karye muhtarlarının rica ve sorunlarını dinledi.

İl Müftüsü Aksu’dan Vali Gürel’e ziyaret

Vali Fuat Gürel, Camiler ve Diyanet Görevleri Haftası dolayısıyla İl Müftüsü Ercan Aksu ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Aksu, ziyarette, hafta kapsamında yapılacak etkinliklerle ilgili hikmet verdiği Ilbay Gürel’e günün anısına kitap dürü etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürel, Aksu nezdinde kül kült görevlilerinin haftasını kutladı.

Safranbolu’da muvakkat geçitleri kırmızıya boyandı

Safranbolu ilçesinde, İçişleri Bakanlığınca “Yayalara evleviyet duruşu, hayata saygı duruşu” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında program düzenlendi.

Kaymakam Şaban Ardıl Edip ile Şehremini Elif Köse, Sadri Artunç Caddesi’nde trafikte arızi önceliğine dikkati eksiltmek ve çoban duyarlılığını tasarruf etmek üzere gerçekleştirilen programda, öğrencilerle sâri geçidini kırmızıya boyadı.

DOĞRU Parti İl Başkanı Altınöz, asfalt çalışmalarını inceledi

AK Fırka İl Başkanı İsmail Altınöz, Ovacık ilçesi Boyalı-Küçüksu arasındaki yunak asfalt çalışmalarını inceledi.

İl Genel Sedir Başkanı Ahmet Sözen, DOĞRU Fırka Ovacık İlçe Başkanı Ahmet Atmaca ve İl Genel Sedir üyeleri Ahmet Tekmil ve Halil Vazıh’la gelişigüzel çalışmaları yerinde inceleyici Altınöz, çalışanlara kolaylıklar diledi.

SELIM Parti Karabük Teşkilatı, Eflani’de vatandaşlarla buluştu

YANLIŞSIZ Tümen Karabük Teşkilatı’nın “Karşı Karşıya 100 Bölüm” programı, Eflani’de bitmeme etti.

Saylav Halk Ünal ve teşkilat mensupları, program kapsamında Şenyurt, Karlı, Gökgöz, Akören, Koltucak, Mülayim ve Halkevli köylerinde vatandaşlarla aynı araya geldi.

Saylav Ünal’a, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Yönetim Kurulu Üyesi Büyük Özdemir, İl Umumi Sedir Üyesi Ongun Okumuş ve kurum mensupları zevcelik etti.

Share: