Karabük’ten kısa gelişmemiş

Karabük’te, 112 Müstacel Çağrı Merkezi İl Eş Güdüm toplantısı Vali Fuat Gürel başkanlığında yapıldı.

Güvenlik ve Ivedi Hâller Koordinasyon Merkezi (GAMER) toplantı salonunda planlı toplantıya, Ilbay Gürel, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, İl Kurnaz Komutanı Acayip Sim, İl Güven Müdürü Değer Yırtar ile ilgili gelgel ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

Vatandaşların 112 ivedili davet numarasını abes çağrılarla meşgul etmemelerini gerektiğini belirten Gürel, “Telafisi olanaklı olmayan bire bir işin sorumluluğunu haiz ve fariza bilinciyle ivedili müzaheret hizmeti veren 112 Evgin Davet Merkezi personelinin bu asıl aramalarla yıpratılması; hisse senedi verimini düşürmekte, antlaşma ve hakikat israfına amil olmaktadır. Vatandaşlarımızdan bu konuya henüz duygulu yaklaşmalarını, 112 Ivedi Çağrı Merkezini yersiz aramalarla meşgul etmemelerini özellikle istiyoruz.” dedi.

Vali Gürel, Hubbi Bayan Kız Öğrenci Yurdunu ülfet etti

Ilbay Fuat Gürel, Hubbi Bayan Kız Mektepli Yurdunu konuşma ederek incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor toprak Müdürü Coşkun Atılganlık ve İl Milli Yetişek Müdürü Nevzat Deniz Kazı ile 3 Ekim’de öğrencilere tahaffuz hizmeti verecek yurtta bitmeme fail çalışmaları yerinde inceleyen Vali Gürel, öğrenci odaları ve toplumsal tesisleri gezerek icraat hakkında bilgiler aldı.

Ilbay Gürel’den AFAD Başkanı Sezer’e mülakat

Vali Fuat Gürel, Kıran ve Ivedi Kapsam Yönetimi (AFAD) Başkanı Yunus Sezer’i ziyaret ederek Karabük’te yaşanan afetler sonrası yapılan hisse senedi ve amal ile ilişik görüş alışverişinde bulundu.

Share: