Karı el topu takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor

Eş hentbol takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor.

EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda mücadele eden Kastamonu Belediyesi GSK, gruptaki dördüncü maçında Norveç’in Storhamar Handball Elite takımı ile deplasmanda mücadele edecek. Yarın Hamar kentindeki Boligpartner Arena’da oynanacak maç saat 19.00’da başlayacak.

Kadınlar EHF Avrupa Ligi ikinci turunda savaş fail Yalıkavak Spor Kulübü ise Danimarka’nın Nyköbing Falster HB takımı ile karşılaşacak. 9 Ilk Teşrin Alışveriş günü Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanacak önce karşılaşma saat 17.00’de başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise 16 Teşrinievvel tarihinde Danimarka’nın Nykøbing kenti SPAR NORD Arena’da oynanacak.ANTALYA KONYAALTI BELEDİYESİ, A.E.S.H. PYLEA İLE KARŞILAŞACAKBir sair temsilcimiz Antalya Konyaaltı Belediyesi ise EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci devir önceki maçında Yunanistan’ın A.E.S.H. Pylea takımını ağırlayacak. Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 14 Ekim Cuma Namazı günü oynanacak karşılaşma saat 18.00’de başlayacak. Karşılaşmanın rövanşı ise tekrar Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 16 Ilk Teşrin Aksata haset saat 15.00’te yapılacak.ANKARA YENİMAHALLE, JOMİ SALERNO KARŞISINDA

EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci turunda savaş fail Ankara Yenimahalle Belediyesi ise İtalya’nın Jomi Salerno takımı ile deplasmanda karşılaşacak. Salerno Palapalumbo salonunda 15 Teşrinievvel Cumartesi günü oynanacak maç saat 19.30’da başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise tekrar benzeri salonda 16 Ekim Cumartesi haset saat 19.30’da yapılacak.

Share: