Kılıçdaroğlu: “Ahali Düşmanları ile Mücadele Etmek İsteyenleri Yanıma Çağırıyorum”

CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “El düşmanları ile çabalamak isteyenleri yanıma çağırıyorum. Hangi çeteler ne varlıkçılar hangi tefeciler ne faizciler ne de borsa manipülatörleri, hiçbiri yanımda olmasın” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir’de CHP’nin TBMM Grubu Emek ve Değerlendirme Toplantısı’nda yaptığı konuşmasından benzeri kesiti sosyal medya hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu, videoyu şu notla paylaştı:

“Halk düşmanları ile uğraşmak isteyenleri yanıma çağırıyorum. Hangi çeteler ne varlıkçılar hangi tefeciler ne faizciler hangi dahi borsa manipülatörleri, hiçbiri yanımda olmasın. Hassaten mümkünse bütünü karşımda olsun. Amma siz olun. Siz olun ve bilcümle beraber olsun!”

“HİÇBİR HUSUS BENİ İNANDIĞIM YOLDAN GERİ ÇEVİREMEZ”

Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı videoda şu konuşması yer alıyor:

“Daim yürümeye ve ilerlemeye kararlıyım. ve tek husus beni inandığım yoldan kafasız çeviremez. Bu ülkeyi seven insanların asıl vatanseverlerin umutları ve duaları her yerde bizimle birlikte yürüyor. Buna inanın. ve gine buna inanın; bu mücadelede el düşmanlarını gelişigüzel yeneceğiz. Amma şurası de imdi çakmak zorundayım. Siz pespaye benimle alay malay misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor. Bazılarınızın bile atlaya zıplaya yahut istemeyerek uymazlık verdiğini de görüyorum. Amma imdi karar verin. Bu ahali düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?”Share: