Kılıçdaroğlu: “Dünyamıza Baştan Mahiyet Geliyor; O Kaleleri Yıkamazlar, İyileşeceğiz Dostlar”

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, eşi Servi Kılıçdaroğlu ile birlikte sahilde yol yaptığı fotoğrafı, “Hasis bire bir gülümseme bile bundan sonra benzeri görüngü. Ülkede sevgisizlik virüsü yayılıyor. Amma işte hepimizin kaleleri var. Oraya kimse ulaşamıyor. Orada bekleyenler hayatın o büyüklüğünde de zehir olmadığını gösteriyor. ve dünyamıza yeniden keyfiyet geliyor. O kaleleri yıkamazlar. İyileşeceğiz yâran” notuyla paylaştı.

CHP Lideri Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grubu yoluyla İzmir Seferihisar’bile  planlı ve üç dönüş sürecek olan 27. Dönme 5. Faaliyet ve Değerlendirme Toplantısı üzere İzmir’de…

Kılıçdaroğlu bu sabah; eşi Servi Kılıçdaroğlu ile alay malay sahilde halk ele gidiş yaptı. Içtimai iletişim araçları hesabından üslup fotoğrafını paylaşan Kılıçdaroğlu, “Basit bir tebessüm da daha çok tıpkı görüngü. Ülkede sevgisizlik virüsü yayılıyor. Ama işte hepimizin kaleleri var. Oraya kimse ulaşamıyor. Orada bekleyenler hayatın o kadar dahi incitici olmadığını gösteriyor. ve dünyamıza baştan vasıf geliyor. O kaleleri yıkamazlar. İyileşeceğiz yâran” dedi.

Share: