Komutan Kılınç, şita spor okulları hakkında hikmet aldı

Adıyaman Belediye Reisi Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesinde gelişigüzel sene binlerce sporsevere bakım veren zinde yaşam ve spor kompleksinde incelemelerde bulundu.

Adıyaman’bile yılın 4 mevsimi 7’den 70’e tamlık vatandaşlara hizmet veren Adıyaman Belediyesi Spor Kompleksinde incelemelerde mevcut Belediye Reisi Süleyman Kılınç, kompleksin şita mevsiminde üstelik kül kapasiteyle Adıyamanlıların hizmetinde olduğunu söyledi.

Yaz dönemini tamamlayıp, şita dönemine giren Karapınar Mahallesi’ndeki Adıyaman Belediyesi Dimdik Yaşam ve Spor Kompleksine yaptığı ziyarette Kış Spor Okulları üzerine sorumlulardan vukuf düzlük Başbuğ Kılınç, “Rastgele devir olduğu kabil bu şita döneminde dahi hemşerilerimize güzelce bire bir ortamda spor etme imkanı sağlıyoruz.

Komutan Kılınç, merkezde seçme sene yaz ve şita mevsimi ayırmadan binlerce Adıyamanlının spor ika imkanı bulduğunu bile sözlerine ilaveten, “Tesisimizde liyakatli ve adamakıllı bire bir Yaz Spor Okulu dönemi gerçekleştirildi. Tam emeği geçenlere teşekkürname ediyorum. Demin ise şita spor okulları bakım veriyor.

Bu anlamda sağlıklı yaşam ve spor kompleksi şita spor okullarında devam fail çalışmalar hakkında görevli arkadaşlardan bilgelik aldık. Çocuklarımızın henüz metin benzeri yaşam sürmesi için sportif anlamda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diyerek konuştu. – ADIYAMAN

Share: