Konya’da “2. Uluslararası Dişçilik Kongresi ve Fuarı” sona erdi

Konya’dahi Necmettin Erbakan Üniversitesince (NEÜ) planlı “2. Uluslararası Dişçilik Kongresi ve Fuarı” tamamlandı.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Dişçilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uca Şevk Tunçdemir, Selçuki Kurultay Merkezi’nde gerçekleştirilen “2. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı”nı olumlu dönütlerle tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kongrede alanında ehlihibre akademisyenlerin yetişek verdiğini nâkil Tunçdemir, şöyle konuştu:

“Kongrede kestirmece 1050 delege vadi aldı. Bu nüsha diş hekimliği kongreleri için çok vahim tıpkısı miktar. Bu katılımla Konya’nın de böyle aynı kongreye ihtiyacının olduğunu gördük. Ziyaretçilerden duyduğumuz, ‘Organizasyonda seçme öz harikaydı.’ cümlesi oldu. Gerek stantlardaki firmacı arkadaşlarımızdan, lazım misafirlerimizden çok adamakıllı sonuçlar aldık. her meslektaşımıza bu anlamda dokunabildiysek, ne mutlu bize. Görevimizi hesabına getirmişiz demektir.”

Tunçdemir, kongreyle Necmettin Erbakan Üniversitesi’hangi, fakülteye ve kente ulama sağlamaktan bahtiyar olduklarını belirtti.

Kongre, alandaki edimsel, yenilikçi yaklaşımların ele alındığı oturumlar, fuar, işporta alanlarındaki workshoplar, kurslar, konferanslar ve panellerle sona erdi.Share: