Kullanılmamış Citroen C4X ocakta Türkiye’de satışa çıkıyor

Citroen C4X, Eş 2023 bakımından Türkiye’da satışa sunulacak.

Citroen’den yapılan açıklamaya göre, Citroen dünyasının hayata konfor ve uzanım katan otomobillerine, Aile 2023 bakımından C4X üstelik katılıyor.

Kompakt sınıfta geleneksel sedan ve SUV modellerine mütenavip, alımlı ve gururlu yıpranmamış C4X, 4,6 metre uzunluğunda açık hacimli, 4 kapılı bir otomobilde “Fastback Dizayn” ile farklılaşıyor.

C4 ve C5 Aircross SUV arasında konumlandırılan C4X, degaje peş diz mesafesi, 510 litrelik büyük portbagaj ve Citroen Advanced Comfort Programı kapsamındaki Advanced Comfort Koltuklar ve Aşamalı Hidrolik Destekli Asıltı sistemi ile faik konfor seviyesine ehil bulunuyor.

Citroen’in Haziran 2022’birlikte acun prömiyerini İstanbul’da gerçekleştirdiği eskimemiş kompakt sınıf temsilcisi C4X, Ocak 2023 itibarıyla Türkiye’bile satışa sunulacak.

Otomobil pazarında anadan görme sedan ve SUV modellere almaşık arayan tüketiciler amacıyla kişmiri tıpkısı dizayn yaklaşımı sunan kullanılmamış Citroen C4X, tıpkısı fastback otomobilin albenili siluetini, benzeri SUV’un çağcıl duruşu ve 4 kapılı bir otomobilin ferahlığını, fastback tasarım diliyle birleştiriyor.

Yeni C4X, Citroen’in Avrupa ve arsıulusal pazarlarda satışlarının artmasına ve markanın genişleme hedeflerine yardım sağlayacak.

Yeni C4X, faziletli oylumlu kompakt otomobil segmentindeki seçeneklere, çevreye hassas ve kişmiri bire bir mütenavip oluyor. Citroen’den beklenen mecmu konfor, uygulayım bilimi, güvenlik, ferahlık ve çokça yönlülük, özgün benzeri “Cross Dizayn” ile farklılaşıyor.

Share: