Kuşadasıspor tedbir maçında Fethiyespor’u yendi

TFF 3. Tabur 2. Grupta uğraş edecek olan Kuşadasıspor, 2. Klasman takımlarından Fethiyespor ile oynadığı tedbir maçında Muğla temsilcisini 2-1’lik skorla yenerek taraftarını sevindirdi.

2022-2023 TFF 3. Grup 2. Grupta uğraş edecek olan Kuşadasıspor, geçtiğimiz sene 2. Kütle’e çıkan Fethiyespor ile Afyonkarahisar Kocatepe Spor Tesislerinde tedbir maçında karşı karşıya geldi. Kuşadasıspor önceki yarıyı yeni transferlerden Fatih Şerifoğlu’nun ilk yarıda attığı golü ile 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda Fethiyespor baskısı ile karşılaşan yağız beyazlı takım kalesinde golü erken gördü. Kuşadasıspor takımında sahneye dakika 68’de Muhammet Özvardar çıktı. Hazır çalımları ile dikkat calip 24 yaşındaki topçu Fethiyespor ağlarını havalandırdı. Maçtan 2-1 galip ayrılan Kuşadasıspor, taraftarlarını ümitlendirdi.

Maç sonu açıklama eden Kuşadasıspor Kulüp Başkanı Bilici Emiroğlu “Kampımız devam ediyor. Bomba transferlerle parolamız hür ikinci tomar. Kuşadalı taraftarlar bu sene bambaşka bire bir Kuşadasıspor ile karşılaşacak” dedi. – AYDIN

Share: