Live From Konya Fest’e Baht Tilbe Damgası

Live From Konya Fest’in evvel gününde konserler gailesiz müzikçi Osman Şahin ile başladı. Ekim ayında kendi yazdığı şarkıları müzikseverler ile buluşturacak olan Osman Delicesine önceki konserini memleketi Konya’da verdi.

Festival Gökcan Sanlıman performansı ile devam etti. Seyirciler Gökcan Sanlıman’a isminin kayıtlı olduğu Konyaspor forması hediye etti.

“ONLARI GÜLER YÜZLERİYLE HATIRLAMALIYIZ”

Son dönemin öne sâdır müzisyenlerinden Tuğkan kullanılmamış yol heyecanını Live From Konya Fest’te seyircisi ile paylaştı. Bugün yayınlanan “Özledim” şarkısını ilk defa sahnede söyleyen Tuğkan, kaybettiğimiz futbolcu Ahmet Çalgın ve müzikçi Haysiyet Şener’i “Onları güler yüzleriyle hatırlamalıyız.” diye andı.

FESTİVALİN İLK GÜNÜNÜN FİNALİNİ YILDIZ TİLBE YAPTI

Festivalin ilk gününün finalini Kader Tilbe yaptı. Binlerce kişinin izlediği artist, söylediği şarkılar ve kışlık stili ile birlikte dikkat çekti. Konseri boyunca yerinde tek durmayan Yıldız Tilbe’ye Konya adeta koro oldu.

Zat uyarladığı boz tulumu ile sahneye çıkan Tilbe, “Ego hep haddinden fazla üşüyorum.” diyerek montunu ve evde birlikte geçer not botlarını giymeyi ihmal etmedi.

Konyalılar bu hafta sonu Live From Konya Fest kapsamında farklı sanatçıların konserlerinde buluşmaya devam edecek.

Live From Konya Fest Programı;

– 7 Ilk Teşrin 2022 Cuma – Kahkaha Mehan, LVBL C5, Eypio, Funda Arar.

– 8 Ilk Teşrin 2022 Cumartesi – Kardelen, Övgü Şener, Fecir Taşçı.

– 9 Ekim 2022 Alışveriş – Batu Akdeniz, Duygusal Gox, Gripin, Teoman.

Share: